Wpis z mikrobloga

Czy da się teraz umówić gdzieś w większych miastach na strzyżenie bez tych wszystkich udziwnień? XD szczerze to pojechałbym do siebie na wioskę do koleżanki ale mam trochę daleko, a w miastach: strzyżenie barberskie, strzyżenie + mycie głowy, jakieś nitkowania, strzyżenie #!$%@?, strzyżenie dupom a normalnego fryzjera brak xD i ceny oczywiście +200% bo chodzisz do BARBERA a nie polskiego fryzjera xD #modameska #fryzjer #zalesie #barber #polska #polska #moda
  • 37
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: da sie, tylko czesto takie osoby nie maja reklamy, a ich lokale sa dziwnie pochowane. Poza tym zauważyłem, ze panie krysie tez sobie ostro podniosły ceny. W mojej wiosce 25zl u krysi, a 10km dalej w powiatowym u lepszego fryzjera 35zl. Oczywiście u normalnego fryzjera obsluga i sam efekt pracy kilkukrotnie lepszy.
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu:
Bredzisz. Panie Krysie zawsze mnie strzygly na #!$%@? bo obok czeka typiara, która na różnych dziwnych zabiegach zostawi 200zl zamiast moich 30. Barberzy zdarzaja się lepsi i gorsi ale zwykle są bardzo dokładni i w cenie od razu jest mycie, stylizacja i często jakiś napój.
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: a weź nawet nie #!$%@?. Chcesz w miarę wyglądać to #!$%@? doliczają jakieś udziwnienia i potem cena #!$%@? w kosmos.... A fryzjera który ogarnia i jest w miarę tani to nie ma.
  • Odpowiedz
@Norbertbe: im też ceny #!$%@?ło. Pierwsze wyjścia moje do barbera od 50pln max za combo to teraz minimum 100. Jedynie Szulc i jego Jama jest konkret ale terminy że ja #!$%@? no i na drugim końcu miasta.
  • Odpowiedz
@Norbertbe: a ty co na maturki przyszedłeś? Mikrobloga+ się zachciało? Albo opłaci gruby hajs albo się zweryfikuj u tych co weryfikują zdjęciami. Tylko do mnie nie pisz bo nie mam czasu. W zeszłym roku miałem biolke i chemię rozszerzone teraz jeszcze nie mam.
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: Na codzien chodze do pani Krysi, ale pare razy bylem u barbera. W wiekszosci bylem zadowolony a opieralem sie na opinii znajomych. Tam gdzie bylo #!$%@? to sam polazlem - #!$%@? wiedziec czemu - bez rozpoznania terenu. Roznice w cieciu widac. Ja dodatkowo na pytanie jak strzyzemy odpowiadalem „rob co chcesz, tylko zebym jak debil nie wygladal”. Od barbera wychodzilem serio dobrze ostrzyzony, tak na 150%. Od pani Krysi
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu:

Jak przychodziłeś i mówiłeś boki krótko góra długo to nawet najlepszy fryzjer na świecie obetnie cię na #!$%@? xD


Ty dla odmiany zostawiasz boki długie, a górę wygalasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było widać różnicę - w miejscach skracanych maszynką odstawały pojedyncze włoski, a dodatkowo fryzjerki mają jakąś chorą fascynację degażowaniem (te dziwne nożyczki strzępiące włosy) - całą górę głowy wiecznie tym "poprawiały". Kiedyś trafiłem
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: daj spokoj z tymi barberami.ojciec ostatnio poszedl a ma tyle wlosow na glowie co ja na brodzie,a nawet nie pomyslal ze to nie normalny fryzjer i zabulil 120 zl.zas w drugim zakladzie jakas panna wielka barberka z fajna figura w szpilkach i leginsach strzyze i kolejka frajerow do niej jest konkretna.
  • Odpowiedz