Wpis z mikrobloga

Takich jaj z kupnem to jeszcze w życiu nie miałem xD Też takie mieliście? Kiedyś rifta kupiłem ze strony oculusa bez problemu, teraz chcąc zakupić questa 2 dwukrotnie zablokowało mi kartę, już samo to mnie w------o bo musiałem się z bankiem kontaktować. A jak postanowiłem opłacić przez paypala to za pierwszym razem niby przeszło, czekałem głupi parę dni aż sprawdziłem, a tu kasa nadal na koncie i śladu po transakcji nie ma xD No to próbuję jeszcze raz, to teraz mimo dobrze wpisanego adresu wysyłki pisze mi, że nieprawidłowy xD Już różne kombinacje probowałem i żadnego sukcesu. Zaraz to jebnę i kupię trochę drożej w jakimś xkomie czy media expert.

#oculus #quest2
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzis zamowilem, 2 h meczylem sie z literowkami zeby przeszlo dalej i nie wywalilo bledu z blednym adresem, finalnie pobralo 1630 zl + !!UWAGA!! smieszna prowizja mbanku 105 zl = 1735 zl + w--------e przez blad z adresem. Gdybym mogl teraz sie cofnac to zarezerowalbym w mediaexpert/xkom i odebral od reki za te ~1900 zl
  • Odpowiedz
@burnerr: meh, vive pro 2 jest droższy + wykorzystuje stacje to trackowania, a tego chciałbym uniknąć bo mam dość tej plątaniny kabli w rifcie. A konto an fb mam więc w------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azazelus: to kurde niedobrze, bo teraz nie wiem czy czekać czy nie xd Żadnego maila z nr zamówienia ano nic nie dostałem, więc skłaniam się ku temu, że raczej się coś nie udało
  • Odpowiedz
@iso9001_ powinien przyjść jakiś mail z informacją że płatność będzie pobrana po skompletowaniu zamówienia. A masz jakiegoś linka do śledzenia statusu zamówienia?
  • Odpowiedz