Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #polska #rosja
Rafał Brzoska, szef InPostu wraz z żoną Omeną Mensah ufundowali transport pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Do Charkowa dotarły 34 wagony – blisko 1000 palet, 500 ton – żywności, leków i innych środków pierwszej potrzeby. To największy prywatnie ufundowany transport z pomocą dla ludności cywilnej.
ArtBrut - #ukraina #wojna #polska #rosja 
Rafał Brzoska, szef InPostu wraz z żoną Ome...
  • 34
Kiedyś była to firma z #!$%@?ą obsługują klienta i traktująca pracownika jak gówno, a Brzoska nie jest krystaliczny.


@Cephalopoda_Ammonoidea: i dalej lecą w chu$$$ja - zgubili mi paczkę z powodu jakiegoś błędu paczkomatu i oczywiście umyli rączki i nie wyplacili odszkodowania mimo że było to tylko 50zl

Kiedyś pracownicy musieli podpisywać weksel inblanco przy zatrudnieniu w tej firmie

Oczywiście paczkomaty to super rozwiązanie, ale strach tym wysłać cokolwiek. Kiedyś też zaginęła
Oczywiście paczkomaty to super rozwiązanie, ale strach tym wysłać cokolwiek.


@bylem_zielonko: to czysto dowód anegdotyczny. Mi z kolei nigdy nic nie zaginęło ani nie zostało zniszczone na setki paczek puszczonych Inpostem, za to kilka rzeczy zaginęło mi na PP, a paczki z DPD zawsze docierały jakby je przejechał czołg. Porównywanie takich osobistych historii nie ma sensu, trzeba by było mieć wgląd w całkowite statystyki wszystkich przewoźników. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cephalopoda_Ammonoidea: @bylem_zielonko: gloryfikuję? Pracodawca może wypiąć się na pracownika jeśli ma takie życzenie. Nikt nikogo nie będzie nianczyl. Nie podoba się, to jak mówił prezydent: zmień pracę, weź kredyt. Ludzie byli zmuszani. Żal.
Jak pracodawca jest #!$%@? to go zostawiasz, nie brałeś z nim ślubu.

Mi ostatnio przyszły czytniki z Amazona do poczkomatu i nie zniknęły. Srebrne monety też zamawiam. I wszystko z allegro. Nigdy nic mi nie zginęło. I
Ludzie byli zmuszani. Żal.


@efek: podpisanie weksla inblanco było to warunkiem zatrudnienia. #!$%@?$$owa praktyka nieuregulowana prawnie - ale to było już dawno temu

Mi ostatnio przyszły czytniki z Amazona do poczkomatu i nie zniknęły. Srebrne monety też zamawiam. I wszystko z allegro. Nigdy nic mi nie zginęło. I co z tego?


@efek: no co z tego? poczekaj aż nadasz jakiś zwrot, a paczkomat nie zarejestruje nadania paczki etc, a inpost
@ArtBrut: Skąd wy #!$%@? takie dane bierzecie? Na kontener wchodzi 21 palet. To jakie 1000? Jak to 714.


Akurat w tym przypadku to skąd ty wziąłeś takie dane? xd. Widać, że to normalne kontenery 40, które mają 12 metrów długości. Więc spokojnie wchodzi na niego 30 europalet :). Pozdrawiam serdecznie :)