Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A co jest złego w pustym głosie?
Skoro nie ma już nie mówi dobrej partii ale akceptowalnej ? Gdzie jest jakieś wolnościowe centrum ?
Też oddam nieprawidłowy.
Od 2015 roku głosowałem na PiS jako na mniejsze zło, ale to zrobili z inflacją i kredytami przelało czarę goryczy. Nie znoszę Tuska, ale przynajmniej jedną rzecz zrobił dobrze - potrafił względnie utrzymać gospodarkę podczas kryzysu. Na wyborach wrzucę pusty głos, PiS jest już u mnie skreślony.


@RussellSuperFan: A w jaki sposób się to mniejsze zło objawiało? Jesteś w stanie uzasadnić? Czy po prostu nie pamiętałeś lat 2005-2007?

Łudziłem się, że
@RussellSuperFan: Mam bekę z ludzi chodzących na wybory, ale wrzucanie pustego głosu to już są jakieś Himalaje absurdu. Typie po co marnować czas na takie coś, nie mówiąc już o tym, że sprawdzający mogą dopisać krzyżyk gdzie tylko chcą?
Na wyborach wrzucę pusty głos


@RussellSuperFan: xD
a ja po prostu w ogóle nie zagłosuję, bo nie mam żadnej partii obecnie, którą mógłbym poprzeć - więc mnie nie będzie wtedy w kraju

Podczas drugiej tury prezydenckich, nie tych kiedy Sasin przewalił 70 mln na wybory, które się nie odbyły, ale tej dwa tygodnie później - też nie głosowałem i pewnie prędko nie pójdę do urny, bo ta "scena polityczna" to obecnie