Wpis z mikrobloga

szukam jakiegoś fajnego patentu, do wykonania w Polsce na mini garażyk dla motocykla. Chodzi o to, że nie mam na działce miejsca na motocykl - w głównym garażu nie wejdzie bo wejdzie tylko auto i muszę coś wykminić, co będzie kompaktowe, niedrogie (w sensie boxy niemieckie za 25k odpadają :D) i w miarę wygodne w użyciu. Może być to dostawka do domu albo coś wolnostojącego. Ważne, żeby było można tam bezpiecznie wsadzić motóra. Znacie jakieś cosie?
#motocykle #garaz
  • 10
  • Odpowiedz
@kefas_safek: niektórzy motocykle ładują do albo takich namiotów ale do małej przyczepki samochodowej. Jakbyś ją przerobił, że sam stelaż zostanie to rozwiązanie myślę, że spoko. Mój znajomy zrobić sobie też dostawkę do domu taką 3m/1.5m wygląda to jak schowek na miotły ale zdaje egzamin
  • Odpowiedz
@kefas_safek: Kilka kantówek, 4 kotwy, deska boazeryjna, gont, impregnat, zawiasy, zasuwka i budujesz co chcesz ;) Wystarczy CI wkrętarka i ręczna piła, w weekend ogarniesz i wyjdzie najtaniej i na taki rozmiar jak Ci pasuje.
  • Odpowiedz
niektórzy motocykle ładują do albo takich namiotów ale do małej przyczepki samochodowej. Jakbyś ją przerobił, że sam stelaż zostanie to rozwiązanie myślę, że spoko. Mój znajomy zrobić sobie też dostawkę do domu taką 3m/1.5m wygląda to jak schowek na miotły ale zdaje egzamin


@AjKenFlaj: nie chcę nic przerabiać, chcę kupić coś gotowego. Ja nie jestem z tych co umieją / lubią grzebać
@erdetmxt: @aarahon: jw

@Deckera: całkiem spoko
  • Odpowiedz
@kefas_safek: no to wyżej masz domek narzędziowy z castoramy, myślę że w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Musisz tylko sprawdzić jak się wjeżdża do niego i czy te 265 cm długości Ci starczy.
  • Odpowiedz