Wpis z mikrobloga

A tak poważnie miał ktoś z was dodatkowe skurcze serca? Mam takie dodatkowe uderzenie i jakby przerwę krótką w biciu serca. Tylko w spoczynku i ogólnie mnie to trochę denerwuje. Na neta dają że to niby poważne nie jest ale jak jest w praktyce. Żadnych złych symptomów nie mam jeśli więc pikawa pracuje. Trzeba już wybierać rodzaj drewna do trumny? Do kardiologa idę niedługo ale wole jeszcze was spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #mikrokoksy #przegryw #zdrowie
  • 23
  • Odpowiedz
@cigam5: Zależy do jakiego kardiologa, bo jak publicznie to powie, że nic Ci nie jest nawet jak rzeczywiście Ci cos dolega. Ja kiedyś byłem to mi powiedział, że jestem sportowcem to na pewno nic mi nie jest i sensu mocno mnie badać nie widzi i że magnez wystarczy.
  • Odpowiedz
Miałem przez 3 lata. Dodatkowo po 6-8 k dziennie uderzeń i 2-5 pauz ponad 2 sek w nocy. Nabawiłem się nerwicy bo czułem każde szarpnięcie serca. Kardiolog wysłał mnie na ablacje. Nie wyszła. Na koniec powiedział ze muszę tak żyć. Zacząłem sam czytać i interesować się przewodzeniem. Zrobiłem kilka dodatkowych badań. Między innymi badanie pierwiastków z włosa w firmie Biomol. Wyszły mi spore niedobory głównie magnezu. Z tym ze takie niedobory których
  • Odpowiedz
@cigam5 arytmia - zaczela u mnie wystepowac 2 lata temu, robilem ekg, usg serca I mierze cisnienie, zazwyczaj 120/80 pikawa jak dzwon. Bylem u trzech kardiologow, ostatni z nich zasugerowal,ze to na tle nerwowym I skierowal mnie do psychologa. Dwie wizyty I od pol roku problem magicznie ustapil :)
  • Odpowiedz
@cigam5: Skurcze nadkomorowe nie powoduje w większości problemów. Komorowe jeśli jest ich ponad 5 tys na dobę czasami mogą już powodować ale rzadko. Głównie to rozwalają psychikę bo pacjent czuje je jako mocniejsze uderzenie. Pauzy ponad 2 sek to już poważna dolegliwość wymagająca leczenia a przynajmniej stałego monitorowania. Także nie bój się arytmii bo nabawisz się nerwicy która dopiero da ci popalić. Przyjrzyj się swojemu organizmowi bo daje ci sygnał. Czy
  • Odpowiedz