Wpis z mikrobloga

Ja w lutym na OLX wyrwałem 4 letniego w stanie idealnym za 500 zł


@Baczy: Idealnym? 4 letni zegarek ma zjechaną baterię. Chyba, że niedawno była wymieniana.
  • Odpowiedz
@echelon_: bateria nie wymieniana. Bez żadnych aktywności trzyma ok 12 dni. Ciągły monitoring pulsu oraz powiadomienia z telefonu.

Podczas spaceru 13 km bateria spadła ok 13%, także źle nie jest.
  • Odpowiedz
@kutwa_sprytny: naczy nie rozumiem co ma sens?
Zegarek sportowy z gps, mierzy tetno, sprawdza pozycje itd. Jedyny problem to bateria, bo nie bedzie trzymac jak nowka, ale poki nie startujesz w 24h zawodach to bedzie ok. Oraz czujniki ktora sa 1-2 generacje do tylu. Oznacza to nie tyle mniejsza dokladnosc, co raczej po prostu wieksza pradozernosc.

Jesli szukasz zegarka do sportu i aktywnosci, to i taki 10 letni sie sprawdzi.

Ale
  • Odpowiedz
@tyu38: wyjscie na rynek 2017 rok.
Tu nie chodzi o to ze stary, ale wrzucenie modulu nfc to nie wszystko. Trzeba zapewnic bezpieczenstwo i przekonac do tego operatorow kart (visa, mastercard itd).
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Szukam zegarka do górskich wędrówek , Apple Watch pada szybko trzeba brać ładowarkę co mi nie na rękę , dlatego chciałbym mieć coś co ma gps i mierzy parametry , fajnie jakby dało rady na tym przeglądać mapy ho to się czasem przydaje w orientacji
  • Odpowiedz
@kutwa_sprytny: no to jesli mapy to must have, to jestes ograniczony do garminow:
fenix 5x
fenix 5+ wszystkie odmiany
fenix 6 pro / solar
fenix 7 wszystkie

Przy okazji wszystkie ww. modele maja platnosci zblizeniowe.

Z uzywanych jasnym jest ze najtaniej trafisz 5x i 5+.
Musisz miec tylko na uwadze to, ze nawigacja z mapami, wlaczonym tetnem i gps, bedzie jednak jesc baterie. Popatrz sobie na opisy tych zegarkow, tam producent
  • Odpowiedz
@kutwa_sprytny: spoko rozumiem, tylko pytanie czy jest sens wymiany. Apple watch wytrzymuje ci tyle, bo masz dostep do calego ekosystemu apple, przez zegarek mozesz zrobic x rzeczy, praktycznie jak na telefonie.
Zeby to dzialalo to cudow nie ma, energie trzeba skads brac.

Garmin to zegarek sportowy, nosisz go na rece i on jedyne co robi, to paruje sie po bt z telefonem i pokazuje ci powiadomienia, oraz monitoruje kroki i twoje
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Jako że Apple Watch mam pożyczony od żony to myślę nad czymś swoim i wiem że apple watch nie chcę , zależy mi na baterii i wskazaniach , a ten ekosystem to już tak średnio mi potrzebny ( mam to w telefonie )
Zastanawiam się teraz na garminem 5s a 6s lub 6 pro
  • Odpowiedz