Wpis z mikrobloga

  • 86
Tego nikt się nie spodziewał!

Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dziś dostąpił mnie zaszczyt prowadzenia bombardiera ngt8 na linii 22 () od kiedy pamiętam, ludzie pytają, kiedy będzie coś lepszego na 22 niż wiednie, a tu taka miła niespodzianka :D niestety szkoda, że tylko dziś i tylko połowa wozów to niskopodłogowe (druga połowa to 3x105na) obsługuje linię 22, a to z powodu święta Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
Pozdrawiam, z fartem Mirabelki i Mireczki ()

#krakowskimotorniczy

obci - Tego nikt się nie spodziewał!

Siemanko tramwajowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dziś dos...

źródło: comment_16508107426aCRXk3nL6ZlOmtR6kb71y.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@oldgamesfan w Krk tak jest, na każdy model jest osobny dzień szkolenia, na start dostajesz dwa modele a z czasem kolejne, z tego co wiem w innych miastach jest podobnie
  • Odpowiedz
@obci: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, bo miejsce miało swój urok (ponury, bo ponury, ale jednak). Oby podobnie nie stało się z "Kopcem Wandy" - jechałem niedawno przelotem z Pleszowa i trochę mnie zdziwiły te zardzewiałe słupy
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@V0lk4n00 kopiec wandy na pewno nie upadnie, podobno ma być jakiś remont z powodu budowy obok ekspresówki ale kiedy, tego nie wie nikt
  • Odpowiedz
@obci: ech, pamiętam jak 22 startowała ode mnie ze Wzgórz i można było podjechać pod sam Elbud na giełdę komputerową (,)
  • Odpowiedz
@obci: CZyli na zdjeicu to nie lajkonik? Sorki to i to niebieskie.. chodzi o to ze w lajkoniku drzwi otwierają się dość długo. A pomyliłem głównie dlatego ze widziałem dzisiaj lajkonika na 22
  • Odpowiedz