Wpis z mikrobloga

Panowie, ma ktoś s22 i mógłby podzielić się jak obecnie wygląda sytuacja z baterią? Przedłużam abonament w plusie i chciałem sobie go wziąć, tylko ta mała bateria mnie zaniepokoiła i z tego co czytałem to słusznie. Na redicie piszą, że tam jest ta cała adaptacyjna bateria i jak się to skalibruje, to dużo zyskuje (chociaż jakiś typ pisał że trwa to czasem 1.5 miesiąca xD) + samsung wydaje aktualizacje które mają to poprawić, jak było w przypadku s21. Nie ukrywam, że trochę się napaliłem na ten tel przez jego wymiary, bo zależy mi na tym żeby było poniżej tych 6.5 cala, no ale jak sot ma być po 2.5-3godziny to jednak podziękuje xD
#samsung #telefony #s22
  • 9
@VeXes: też właśnie szukam informacji na temat baterii po jakimś czasie użytkowania, ba zastanawiam się czy nie brać telefonu na tej promce - 700 zł która w sumie jest tylko do dzisiaj
@cdawid1: na jakimś polskim forum go rozjeżdżają, że dziadostwo i zwracają, a na redicie jak śledzę, to wrzucają skriny, że nie jest tak źle i aktualizacje mocno poprawiają sytuacje. Trochę się obawiam, bo w ciągu dnia korzystam dosyć dużo z nawigacji, a z drugiej strony nie ma dobrej alternatywy w plusie, patrzyłem na motrole, ale są same kolubryny po 6.7 cala
@VeXes: też właśnie czytam reddita teraz i dość różne opinie. Pewnie też zależy od tego jakie masz ustawienia w telefonie, jakie odświeżanie, czy leci się cały czas na lokalizacji + bt + dane + wifi, czy ma się ciemny tryb czy jasny itp...
Ja generalnie zastanawiam się nad tym albo nad 13 mini (tam podobno bateria lepsza)
@cdawid1: no tak, z tego co widziałem to był jakiś błąd z wifi właśnie, że telefon nie wchodził w stan uśpienia i mocno ciągnął baterie, ale załatali to w aktualizacji i podobno jest lepiej. To samo z chrome, też jest jakiś błąd chyba i trzeba go w opcjach usypiać. Tak jak piszesz, opinie są różne, sprawa jest też taka, że na niektóre rynki są wypuszczane s22 z snapdragonem, w europie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VeXes: @cdawid1: Wkleję to, co już kiedyś pisałem pod innym postem.

Mam, używam ok 1,5 miesiąca.
Pełne naładowanie wystarcza mi na jakieś 1,5 dnia. Na noc wyłączam internet, rano jak wstaję to włączam LTE i na nim jadę do wieczora. Do tego jakieś sporadyczne youtuby, regularny wykop, poczta, trochę GPS, no i messenger w tle, czasem muzyka ze słuchawkami BT. 120Hz mam wyłączone, jasność ekranu dość niska, regulowana wg własnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cdawid1: Nie narzekam, choć nie czuję ekscytacji ani jakiegoś wielkiego przeskoku z wysłużonego 4-letniego OnePlus'a 6. Liczyłem, że bateria będzie lepiej trzymać i trochę się obawiam co będzie za 2 lata, jak bateria będzie zużyta.
Z pewnością ekran i aparaty mocno na plus, tak samo jak rozmiar - nie żałuję, że wziąłem mniejszy telefon.

@VeXes: Wyłączyłem bo wcześniej tego nie miałem i mi tego nie brakowało. I po co mi