Wpis z mikrobloga

hej, mirki, mam już dość #odkurzacz, który w wyniku postarzania produktów słabnie po dwóch latach. Macie jakiś hint na to? Trochę wkurza kupowanie nowego, gdy stary jeszcze "prawie działa".

Dotąd kupowałem zwykle ze średniej półki. Nie tani, ale i nie najdroższy. Zmienić podejście i zainwestować w droższy? Dwukrotnie droższy wytrzyma dwa razy dłużej?

A może naprawa? Wyczyściłem aktualny dość skrupulatnie - rury, szczotki, pojemnik, filtr - czyli części eksploatacyjne. Na razie nie rozbierałem dalej. Wciąż słabo działa. Silniki stracił moc? Co może się innego dziać?

Nie chcę produkować elektro-śmieci. Chciałbym sprzęt, który wytrzyma z 5 lat. Przecież odkurzacz nie musi mieć najnowszego androida czy kamery.

#agd #sprzetdomowy #odkurzacze #sprzetelektryczny #elektryka
  • 16
  • Odpowiedz
bezworkowy?


@Notakaprawda: bezworkowy, może być sieciowy ale niekoniecznie. Wszystko inne dowolne, nie mam preferencji.

Nie mam budżetu, może być drogi. Do tej pory kupowałem budżetowe po kilka stówek. I nazbierałem już kilka które prawie działają i szkoda wyrzucić. Ale używać się za bardzo nie da.

Nawet myślałem nad przemysłowym. Tylko czy to ma sens?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b4rney: jeżeli dla Ciebie produkt który wytrzymuje 5lat = jakość to albo jesteś mlody, albo złe doświadczony. (Albo oba)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b4rney: no to skąd obniżone wymagania do 5lat ?
Mam samsunga akumulatorowego od 2016 roku, i daje rade na sprzatniecie co dzień- dwa 40m2
  • Odpowiedz