Wpis z mikrobloga

Mam #badoo jakoś tydzień i w ciągu tego tygodnia dostałam kilka zaproszeń na randkę, ale za każdym razem pada słowo „drink” (wyskoczymy na drinka, dawaj na drinka) , ani razu nie dostałam zaproszenia na głupi spacer lub chociażby kino;( wywołam tym zapewne mocną gównoburzę lub też nie, ale to tylko świadczy o naszym społeczeństwie, chciałam się wyżalić i poczytać opinie innych #podrywajzwykopem
  • 31
  • Odpowiedz
@gomezikpl: czyli każdy chce upić do nieprzytomności tak? A jak dziewczyna powie, że na więciej nie ma ochoty to się wlewa jej do ust tak? Dodatkowo dziewczyny lubią się napić w poradnikach do kobiet jest napisane, że do Netflixa trzeba mieć wino i potem seks. Dodatkowo sama wybiera se takich, którzy chcą tylko upić a na innych by nie zwróciła uwagi.
  • Odpowiedz
@gomezikpl: ja dotychczas jednej zaproponowałem wyjście do baru a żadnej seksu i wszystkie nie miały czasu. Ja jestem w 1% co nie chce tylko i wyłącznie ruchać i nic to nie zmienia. Pisało mi kilka dziewczynx że wszyscy chcą od nich seksu. Jak je upiją i wyruchają to kobiety mogą ich zgłosić za gwałt i pójdą siedzieć. Tak wierzę w doskonale zamiary bo kobiety same wybierają partnerów, oraz zwracają uwagę
  • Odpowiedz