Aktywne Wpisy
Dr_Killjoy +561
#marsz #marsz4czerwca
Po 2h od rozpoczęcia marszu, część ludzi wciąż jest w punkcie startowym.
Najprawdopobniej największa demonstracja od '56 (400 000), jeśli nie największa w historii PL (wstępne szacunki mowią o 500 000)
Po 2h od rozpoczęcia marszu, część ludzi wciąż jest w punkcie startowym.
Najprawdopobniej największa demonstracja od '56 (400 000), jeśli nie największa w historii PL (wstępne szacunki mowią o 500 000)
FoxX21 +574
pisowsko konfederackie zera próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety". no tak bo przecież według prawdziwych katolików kobiety to się nadają tylko do kuchni, można też im przypier***ić czy potraktować je jako inkubatory. tfuu na was
#marsz4czerwca #marsz
#marsz4czerwca #marsz
Dzień dobry. Przed nami kolejny dzień z szeroką ofertą sportową. O 13:00 Iga Świątek zagra finale z Białorusinką (*** WTA). Poza tym między innymi derby Londynu i Liverpooolu no i GP Emilii-Romanii.
EKSTRAKLASA
12:30 Lech Poznań - Stal Mielec (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:05 (TVP Sport) i 12:10 (C+)
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn (TVP Sport); Piotr Laboga, Maciej Murawski (C+)
15:00 Raków Częstochowa - Górnik Łęczna (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech J A G O D A
17:30 [HIT!] POGOŃ SZCZECIN - LEGIA WARSZAWA (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 17:00
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
1. LIGA
12:40 GKS Tychy - GKS Katowice (Polsat Sport) - wstęp od 12:30
PREMIER LEAGUE
15:00 Brighton - Southampton (Canal+ Family)
Komentarz: Adrian Olek, Kamil Kosowski
15:00 Burnley - Wolverhampton (Canal+ Now)
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
15:00 CHELSEA - WEST HAM (Canal+ Sport 2)
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
17:30 [HIT!] LIVERPOOL - EVERTON (Canal+ Sport)
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
LA LIGA
21:00 FC Barcelona - Rayo (Canal+ Sport, Canal+ 4K)
SERIE A
12:30 Salernitana - Fiorentina (Eleven 2, 4)
15:00 Empoli - Napoli (Eleven 2, 4)
15:00 Bologna - Udinese (Eleven 3)
18:00 Genoa - Cagliari (Eleven 2)
20:45 [HIT!] LAZIO - MILAN (Eleven 1, 4K)
LIGUE 1
13:00 Rennes - Lorient (Eleven 3, Canal+ Sport 2)
17:00 Lille - Strasbourg (Eleven 3, Canal+ Sport 2)
20:45 Reims - Olympique Marsylia (Eleven 2, 4, Canal+ Sport 2)
1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
15:30 Bochum - Augsburg
17:30 Hertha - Stuttgart
2. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
13:30 Norymberga - Sandhausen
13:30 Aue - Hansa
13:30 Paderborn - Hannover
EREDIVISIE
14:30 Feyenoord - Utrecht (Polsat Sport Premium 2)
JUPILER LEAGUE
18:30 Royale Union - Anderlecht (Eleven 4)
SZKOCKA PREMIER LEAGUE
15:30 Ross County - Celtic (Polsat Sport Premium 1)
LIGA CZESKA
19:00 Hradec Kralove - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)
MLS
21:35 Orlando City - NY RB (Polsat Sport Extra)
PUCHAR KONFEDERACJI CAF
Transmisje na Viaplay
15:00 TP Mazembe - Pyramids
18:00 Orlando Pirates - Simba
22:00 Al Ahly Tripolis - Al Ittihad
///PIŁKA KOBIECA///
EKSTRALIGA
10:00 Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź (TVP Sport)
WOMEN'S SUPER LEAGUE
Transmisje na Viaplay
15:30 Tottenham - Chelsea
19:45 Everton - Arsenal
SERIE A FEMMINILE
Transmisje na Viaplay
12:30 Lazio - Juventus
DAMALLSVENSKAN
Transmisje na Viaplay
12:30 AIK - Vittsjo
13:00 Pitea - Orebro
14:00 Hammarby - Umea
///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
11:00 Cafe futbol (Polsat Sport)
17:00 Magazyn piłki kobiecej (Kanał Sportowy)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
/GDZIEŚ TU PEWNIE "LIGA MINUS"/
21:00 Turbokozak (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)
23:00 Eleven gol live (Eleven 1, 4K)
///POZA FUTBOLEM///
SNOOKER**
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 13:00, 15:30 (Eurosport 2), 17:00 i 19:45 (Eurosport 1)
FORMUŁA 1
GP EMILII ROMANII
13:00 Parada kierowców (Eleven 1, 4K)
15:00 [HIT!] WYŚCIG (Eleven 1, 4K)
ŻUŻEL
PGE EKSTRALIGA
16:00 Ostrów Wlkp. - Włókniarz Częstochowa (Canal+ Sport 5)
18:45 Stal Gorzów - Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
1. LIGA
13:40 Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno (Canal+ Sport 5)
SPORTY MOTOROWE
08:45 Formuła 3: GP Włoch - wyścig (Polsat Sport Extra)
10:15 Formuła 2: GP Włoch - wyścig (Polsat Sport Extra)
11:55 Porsche Supercup: wyścig we Włoszech (Eurosport 2)
12:20 Moto3: GP Portugalii - wyścig (Polsat Sport News)
14:00 MotoGP: GP Portugalii - wyścig (Polsat Sport News)
15:30 Moto2: GP Portugalii - wyścig (Polsat Sport News)
KOLARSTWO
11:35 Kolarstwo kobiet: Liege-Bastogne-Liege (Eurosport 1)
13:15 Liege-Bastogne-Liege (Eurosport 1)
TENIS
TURNIEJ WTA W STUTTGARCIE
13:00 [HIT!] FINAŁ: I. ŚWIĄTEK - A. SABALENKA (Canal+ Premium)
TURNIEJ ATP W BELGRADZIE
14:00 Finał (Polsat Sport Extra)
TURNIEJ ATP W BARCELONIE
16:00 Finał (Polsat Sport Extra)
AMP FUTBOL
09:00 Amp futbol Ekstraklasa (sport.tvp.pl)
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 AZS Olsztyn - Resovia (Polsat Sport)
TAURON 1. LIGA
17:30 Krispol Września - Legia Warszawa (Polsat Sport)
SIATKÓWKA KOBIET
TAURON LIGA
20:30 Łódzki KS - Developres Rzeszów (Polsat Sport)
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
18:30 Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin (TVP Sport)
DHB POKAL
Transmisje na Viaplay
13:30 Finał
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
KWALIFIKACJE ME
16:10 POLSKA - Szwajcaria (TVP Sport)
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek (Polsat Sport News)
LIGA ACB
18:30 Barcelona - Teneryfa (Canal+ Family, Canal+ Now)
NBA
21:30 Denver Nuggets - Golden State Warriors (Canal+ Family, Canal+ Now)
RUGBY
EKSTRALIGA
13:40 Orkan Sochaczew - MasterPharm Rugby Łódź (sport.tvp.pl)
PREMIERSHIP
Transmisje na Viaplay
16:00 Saracens - Exeter Chiefs
RUGBY KOBIET
PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
Transmisje na Viaplay
13:00 Anglia - Irlandia
HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
Transmisje na Viaplay
14:30 Rogle - Farjestad
NHL
Transmisje na Viaplay
19:00 Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers
19:00 New Jersey Devils - Detroit Red Wings
19:00 NY Islanders - Carolina Hurricanes
22:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
01:00 (nd/pon) Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
01:00 (nd/pon) Montreal Canadiens - Boston Bruins
01:00 (nd/pon) Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
01:00 (nd/pon) Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
02:00 (nd/pon) Nashville Predators - Minnesota Wild
02:30 (nd/pon) Anaheim Ducks - St. Louis Blues
04:00 (nd/pon) Vegas Golden Knights - San Jose Sharks
BASEBALL
MLB
Transmisje na Viaplay
20:00 Twins - White Sox
01:00 (nd/pon) Phillies - Brewers
FUTBOL AMERYKAŃSKI
USFL
Transmisje na Viaplay
21:00 New Orleans Breakers - Tampa Bay Bandits
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Wynik meczu Lazio - Milan
@aut91: jestem przeciwny eliminacji sportowców z Rosji i Białorusi, którzy jawnie nie wspierają władzy. Nie powinno się karać za czyjeś błędy.
@aut91: Sabalenka to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/CZrTtcUQqss
@aut91: Cholera, nie ma opcji, żebym ze stadionu zdążył, spóźnię się na mecz komentowany przez pana Wojciecha ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bojowkapanakomentatorawojciechajagody