Wpis z mikrobloga

@mitchumi: no ale jaki to rozwój jak dwie osoby chcą coś kupić to jedna musi czekać, bo ktoś już jest w środku? Jeszcze źle go skasuje, bo odłożył coś na półkę a system tego nie zauważył. I jakąś specjalną aplikację do tego trzeba instalować, zaraz trzy inne firmy będą chciały wdrożyć coś podobnego i trzeba kilka różnych apek żeby móc tam kupować.
@predicat: A wie ktoś po co te oznaczenia na podłodze? W sumie nie wystarczyłoby, żeby leżał tam np. jakiś czerwony materiał (kolor inny niż zdecydowana większość rzeczy w sklepie) i to by sobie program zmapował jako podłogę właśnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
@macgajster: @gardziok: z tym braniem i odkładaniem z powrotem na półkę nie ma szans żeby źle złapało. Mam taką zappke na osiedlu i bywam tam kilka razy w tygodniu a z zawodu jestem testerem oprogramowania, więc ze względu na zboczenie zawodowe próbowałem na wszelkie sposoby oszukiwać system nawet na swoją niekorzyść starając się na różne sposoby zakrywać ciałem kamery, biorąc kilka produktów naraz i odkładając, odkładając produkty na inne miejsce