Wpis z mikrobloga

Matka dzis do mnie na zakonczenie rozmowy o pewnym temacie: caly czas bedziesz w domu siedzial? No trzeba gdzieś wyjść przecież.

Nosz #!$%@? mać, tak, pójdę, nie wiem gdzie i po co. Pewnie jakbym odpowiedział: z kim mam iść, odpowiedziałaby: no trzeba iść ku ludziom, zgadać się z kimś XDD Przegryw co od paru lat raz na parę miesięcy z kimś z dawnych lat ma kontakt i to przez przypadek ma WYJŚĆ DO LUDZI, do ludzi którzy mają go za #!$%@?, odludka... i słusznie z resztą xD Chłop z minimalnym, albo minusowym poczuciem wartości, kompleksami ma gdzieś iść, no bo przecież to takie proste XD Nienawidzę ludzi którzy tak #!$%@?ą.

Ehh ładna pogoda i kolejny ruk #!$%@? z tego. #przegryw
  • 14
@snieg47: XDDD smiechlem, dzieki.
ale z silownia tez byloby dobre, przeciez jakbym poszedl wsrod gaszcz koksów z bajcepsami, z tymi moimi patykami to bym sie na amen zamknal w piwnicy ze wstydu i nie wychodzil( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Remus00: takie rady daje rodzina co sama nie ma pomyslu na nic. Nie maja pojecia jak ten swiat dziala albo mowia tak bo nic nie wiedza. Jakby mieli pieniadze i znajomosci to by ci zaproponowali gdzie konkretnie masz sie udac i w jakim celu. Ale zakladam ze tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scarface83: ja na przyklad nie rozumiem, jak mozna komus powiedziec:
Ciagle tylko siedzisz w tym domu, wyszedlbys gdzies
Co ty, kolegow nie masz czy jak?
Ale żeś się ostatnio zaczerwienił, hehe
Co nic nie gadasz, co żeś taki smutny?

Może dla kogoś to normalne zwracanie uwagi, ale ja bym w zyciu drugiej osobie tak nie powiedzial, wiedzac, ze slyszac to ktorys raz, moze mu to wejsc na psychike, moze mu byc
Może zapisz się do któregoś klubu w Miejskim domu kultury. Na jakieś szachy, warcaby, chór czy taniec. Czy może jakiś amatorski klub sportowy: tenis stołowy koszykówka czy piłka noźna. Ja bym tam szukał znajomych. W dużych miastach jest mase stowarzyszeń miłośników rozmaitych rzeczy.
ale z silownia tez byloby dobre, przeciez jakbym poszedl wsrod gaszcz koksów z bajcepsami, z tymi moimi patykami to bym sie na amen zamknal w piwnicy ze wstydu i nie wychodzil( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Remus00: no bo oni urodzili się z bickiem 40cm+ xD.

Also, na siłce 3/4 klienteli to sezonowcy, którzy ledwo co zaczęli ćwiczyć (chudzi/grubi). Poza tym to nie lata 90, wbijasz na siłkę, gdzie
@BrockLanders: ale oni nie maja np fobii spolecznej i ida tak jak mowisz, na wyjebce czy ktos na nich zwroci uwage czy nie. ja mam #!$%@? stracha jak pomysle ze MIAŁBYM tam isc, jak sobie zwizualizuje..