Wpis z mikrobloga

Ostatni dzwonek do rozliczeń z zysków kapitałowych(akcje/krypto/dywidendy itd.)! https://kalkulatorgieldowy.pl/
Rozliczenia wykonane w kolejny weekend przy potrzebie zapłaty podatku mogą być problematycznie, ponieważ przelewy tradycyjne nie dotrą do US przed końcem kwietnia a dopiero w maju.

Są też brokerzy, u których generowanie raportów trwa nawet 1-2 dni co może być niemiłą niespodzianą np. w przyszły piątek.

Jest nas tylko dwoje więc nasze "moce przerobowe" w odpowiadaniu na wasze pytania, prośby o pomoc są ograniczone. Dlatego też prawdopodobnie w przyszły weekend będziemy zawaleni mailami i możemy nie być w stanie pomóc wszystkim. Już i tak biorę urlop na piątek z pracy z tego powodu :D

W dniu dzisiejszym będziemy niedostępni od godzin popołudniowych do końca dnia ale będziemy odpowiadać na wiadomości w niedzielę :)

Nasz projekt jest napędzany kawą i darowiznami więc zachęcam do wspierania nas poprzez Patronite lub BuyCoffee(BLIK itp.)
#kalkulatorgieldowy #kryptowaluty #gielda #podatki #pit
Pobierz kalkulatorgieldowy - Ostatni dzwonek do rozliczeń z zysków kapitałowych(akcje/krypto/...
źródło: comment_1650706615BMPmFKrSV7o8NRmGn0c6s5.jpg
  • 10
@zdjecie_z_wenszem: zmiana w stosunku do lutego dla eToro to:
- dywidendy liczone są już tylko profiskalnie, wcześniej były dwa wyliczenia do wyboru profiskalne lub ryczałtowe
- dodaliśmy obsługę otwartych pozycji kryptowalutowych, które nie były uwzględniane na zakładce transakcji zamkniętych. W tym przypadku jeśli posiadałeś takie pozycje to sprawdź czy nie masz teraz wyższych kosztów uzyskania przychodu dla krypto by móc odliczyć sobie je w przyszłych latach. Nie musisz się spieszyć zbytnio
dobry Mireczku @kalkulatorgieldowy mam taki problem importu pliku CSV z Degiro jak na załączonym obrazku, w skrócie sprzedaż na Degiro jest zawsze zapisywana z minusem przed cyfrą co się nie podoba kalkulatorowi (1), próbowałem edytować plik CSV i go zapisać przy pomocy OpenOffice (2), ale przy imporcie zmodyfikowanego CSV dostaję kolejny błąd (3). Co radzisz Cumplu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz vvit0 - dobry Mireczku @kalkulatorgieldowy mam taki problem importu pliku CSV z Degir...
źródło: comment_1650826854LqlRAq2mxNOHTln105AMc9.jpg