Wpis z mikrobloga

@stray_dog: zostawiają jak zbankrutują i auta na leasingu bo jakby ich dorwali to wylądowaliby w więzieniu. Żyje się na kredyt ale jak nagle nie ma na ratę do lambo czy apartamentu to jest nieciekawie ale nigdzie nie jest fajnie jak jesteś spłukany. Nikt nie ucieka bo coś nagle mu się przestało podobac, po prostu żyje się jakby jutra nie było i nie każdemu wychodzi.
  • Odpowiedz
@stray_dog: ludzie szastają a potem wieją bo nikt ich nie będzie ścigał za granicą juz. Taki przystanek na szalenstwa, ale jak zarabiasz i nie przewalasz wszystkiego to nie ma co nawet porównywać do dzikiej Rosji. Tyle że trzeba wytrzymywać te temperatury a raczej przyzwyczaić się do tego że siedzi się cały czas gdzieś w 4 ścianach bo na zewnątrz jest nie do wytrzymania, przynajmniej dla mnie :)
  • Odpowiedz
@stray_dog: byłem i starczy. Mi po prostu było duszno, jakby to było tylko palące słońce to ok, ale dochodzi wilgotność i nie ma że w nocy chłodno i ok :)
  • Odpowiedz
@stray_dog: i dlatego że ropa się skończy właśnie budują takie rzeczy jak sztuczne wyspy, kilometrowe wieżowce i inne ciekawe konstrukcje. Żeby Emiraty były istotnym punktem na mapie świata już na dłużej. Mieszka tam trochę ludzi, w pewnym momencie było to prestiżowe miejsce i wielu doradców wszelkiej maści, guru różnych dziedzin tam się meldowalo. Mieli stamtąd punkt wypadowy na resztę swiata, bo przy takim hubie jakim jest to gigantyczne lotnisko można
  • Odpowiedz