Wpis z mikrobloga

Siemanko finoni, fanoni, ala fani, hejtery, hejkerzy i #!$%@?.

Obserwując to co ta uszata mimoza odpierrrdala i swoimi #!$%@?łymi pomysłami sprowadza na siebie i innych problemy, z których będzie ciężej wyjść niż z nowo kupionego Lamborghini Aventador’a zastanawiam się czy istnieje ktoś kto jest w stanie postawić uszatrona do pionu. Czy jest możliwe, że jest on tak ślepy i bezmyślny? Dużo ludzi po jakimś czasie zaskakuje, a on będąc w ogromnym gównie szuka jeszcze większego gówna.

Mi jest go nie szkoda, kompletnie. Ale całe Moje myślenie sprowadza się jednak do dziecka, bo sam mam dziecko. Kręcenie beczki z tego mięczaka jest dla Mnie podstawą dnia. Lecz Moje sumienie jednak gdzieś tam woła. Do #!$%@? doprowadza Mnie myśl, że przez brak mózgu para tych imbecylów zakrzywia poznawania świata Amelce. Już nawet nie wspomnę o jakimkolwiek zdrowym jedzeniu.

#!$%@? chętnie bym jakoś zadziałał ale kompletnie nie mam pomysłu
#bonzo
  • 3
@Wartii: wszywki nie wymusił sąd, to była decyzja Bonza. chlał do końca i opinia z AA pogrążyłaby ich w sądzie, a tak dał papier, że wszywka w dupie i nie pije, i wygląda to dla sądu wtedy jak chęć poprawy