Wpis z mikrobloga

22.04.2022

Dzień dobry. Po dniu bez Ekstraklasy wracamy do najlepszej ligi świata. Mimo tego, dziś teoretycznie ciekawsze spotkanie na zapleczu 1. ligi. Mecz ŁKS - Chrobry może mieć istotne znaczenie w rywalizacji o baraże. Poza tym jak się nie mylę to o 11:00 O'Sullivan rozpocznie swój mecz w 2. rundzie MŚ, a dziś rozpoczyna się też weekend wyścigowy o GP Emilii-Romanii w F1.

EKSTRAKLASA
18:00 Radomiak Radom - Cracovia (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5) - wstęp od 17:40
komentarz: Bartosz Gleń, Rafał Nahorny

20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 20:00
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

1. LIGA


20:30 ŁÓDZKI KS - CHROBRY GŁOGÓW (Polsat Sport) - wstęp od 19:30

1. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
20:30 Wolfsburg - Mainz

2. BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay

18:30 Fortuna - Dynamo Drezno
18:30 Karlsruher - Ingolstadt

LA LIGA 2
21:00 Tenerife - Huesca (Eleven 3, 4)

MŁODZIEŻOWA LM
14:00 Juventus - Benfica (Polsat Sport Premium 1)
18:00 Atletico - RB Salzburg (Polsat Sport Premium 1)

AFRYKAŃSKA LM
Transmisje na Viaplay
23:00 Esperance Tunis [0]-[0] Setif

///PIŁKA KOBIECA///

FRAUEN-BUNDESLIGA
Transmisje na Viaplay
19:15 Jena - Bayern

DAMALLSVENSKAN
Transmisje na Viaplay
19:00 Hacken - Kristianstad

///MAGAZYNY///
13:00 Gra Ekstraklasa (Kanał Sportowy)
15:00 Magazyn pierwsza klasa (Kanał Sportowy)
21:00 Eleven F1 (Eleven 2)
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

SNOOKER
MISTRZOSTWA ŚWIATA
Transmisje od 11:00 i 19:45 (Eurosport 1)

FORMUŁA 1
GP EMILII ROMANII

13:30 1. trening (Eleven 1, 4K)
17:00 Kwalifikacje (Eleven 2)

ŻUŻEL
PGE EKSTRALIGA

17:30 Motor Lublin - GKM Grudziądz (Eleven 1)
20:15 Sparta Wrocław - Unia Leszno (Eleven 1)

SPORTY MOTOROWE
15:00 Formuła 3: GP Włoch - kwalifikacje (Polsat Sport News)
15:50 Formuła 2: GP Włoch - kwalifikacje (Polsat Sport News)

TENIS
TURNIEJ ATP W BARCELONIE
Transmisje od 12:30 (Polsat Sport) i 16:00 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ ATP W BELGRADZIE
Transmisje od 13:00 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ WTA W STUTTGARCIE
Transmisje od 12:30 i 17:00 (Canal+ Sport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
20:30 Projekt Warszawa - Cuprum Lubin (Polsat Sport Extra)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
EUROLIGA
20:35 Real Madryt - Maccabi Tel Awiw (Polsat Sport News)

NBA
02:30 (pt/sob) Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (Canal+ Sport)

RUGBY
PREMIERSHIP
Transmisje na Viaplay
20:45 Bristol Bears - Gloucester Rugby

RUGBY KOBIET
PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW
Transmisje na Viaplay
21:00 Walia - Francja

HOKEJ
LIGA SZWEDZKA
Transmisje na Viaplay
18:30 Farjestad - Rogle

NHL
Transmisje na Viaplay

01:00 (pt/sob) Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators
02:00 (pt/sob) Minnesota Wild - Seattle Kraken
03:00 (pt/sob) Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
04:30 (pt/sob) Arizona Coyotes - Washington Capitals

BASEBALL
MLB
Transmisje na Viaplay

20:00 Cubs - Pirates
01:00 (pt/sob) Yankees - Guardians

BOKS
19:15 Gala w Bytomiu (TVP Sport)

SPORTY WALKI
14:30 MMA ONE Championship (TVP Sport)
04:00 (pt/sob) MMA Bellator (TVP Sport)

///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Harry Potter i więzień Azkabanu (TVN)
20:00 Blade Runner 2049 (Super Polsat)
20:05 Milczenie owiec (TVP Kultura)
22:10 Thor: Ragnarok (Polsat)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
źródło: comment_1650597430wxoQrlQbGie5vXAQw33kbD.jpg

Wynik meczu ŁKS - Chrobry Głogów

  • Wygra ŁKS 46.7% (50)
  • Remis 9.3% (10)
  • Wygra Chrobry 43.9% (47)

Oddanych głosów: 107

  • 34
@aut91: To rób wieczorem i tylko rano kopiuj/wklej i bang - śpisz dłużej. A jeśli chodzi o ogarnięcie się to myjesz mordę, robisz szybką kawę i zakładasz przygotowane wieczorem czyste ciuchy i wszystko ok. Jak nadłuższy sen jest najważniejszy.
@aut91: Dojazd tyle ci trwa że o 5:20 to wrzucasz jak robotę masz na 7:00? Pamietaj że nie musisz, nikt się nie obrazi, oprócz zjebów przyzwyczajonych do wygodnictwa, coś o tym wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meemphis11: Dla mnie 8/9/10 - 16/1718 bo wtedy norrmalnie popracujesz, masz kilka godzin na rozrywkę i na wyspanie się, ale sam nie raz łaziłem na 7:00 rano i wiem że wtedy to ze 2 godziny trzeba żebyś się ogarnął i normalnie pracował.
@Minieri: no to dla mnie odwrotnie.wiele lat pracowałem 5/6- 13/14 i pół dnia wolnego.nigdy bym się nie zgodził na pracę w tych godzinach które podałeś. +/- godzina dojazdu to cały dzień stracony
@meemphis11: No to właśnie spytałem op czemu wstaje tuż po 5:00 skoro pracuje od 7:00. Ja dorabiam robiąc dachy i jak zaczynamy o 9:00 to na budowie jesteśmy już o 8:30 i jemy sniadanie, kawka, herbatka, a wstaję o 8:00 biorę kanapki i termos i ready.
@Minieri:

Ja mam w pracy taki tryb, że to ode mnie w zasadzie zależy o której zacznę pracę. Nie powiedziałem że jadę do pracy godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wstanę z rana, zjem śniadanie, prysznic, coś tam na chwilę przejrze z neta i wychodzę dajmy na to 6:20. A na sen nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aut91: U mnie trochę inaczej, generalnie to zajmuję się tłumaczeniami z domu, ale somsiad czasami potrzebuje ekstra ręki na budowie przy robieniu dachów i mam ekstra dniówkę która w sumie idzie na 2-3 dni leków i opatrunków dla mamy. Ale lubię to robić, pokonałem jako tako swój lęk wysokości i jak mi majster mówi "odkręć rynny z fasady" to na początku byłem mega zesrany a teraz mam gdzieś czy to 2
@meemphis11: Ja miałem coś takiego w głowie że niby nie będę się bał, ale co jak się potknę, no z 6 piętra to jednak licho bym skończył, wolałem być trzeżwy a dopiero po robocie idę do ulubionej knaj[y (którą teraz prowadzi mama) i się mnie dla beki pytają - "jeszcze nie spadłeś?" xD
@Minieri: no ja akurat zacząłem pracę na budowie zaraz po liceum.jakieś 15 lat temu a to były czasy że przed wyjściem z baraku waliło się szklankę wódki więc tak czy siak byłem zmuszony pracować na "znieczuleniu" xD
@meemphis11: No ja akurat serio mam lęk wysokości więc się boję coś pić przed wejściem na dach bo może się potknę czy coś. Wolę żeby ekipa miała ze mnie bekę jak odkręcam blachodachówki czy rynny na skraju i leże zamiast się potknąć połykając 2 browary na pusty żołądek z rana.
otwarcia pełnego stadionu


@ChybaTak: który został zbudowany w jakichś zachodnich standardach, ponieważ został oddany do użytku 6 miesięcy przed terminem.
Kto to widział, żeby w Polsce coś się przed terminem zbudowało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aut91: jakoś te dzisiejsze mecze Ekstraklasy nie grzeją, może jedynie obserwowanie Lubina czy się znowu wywali ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale still ciekawsze od jakiegokolwiek hitu Premier League ( ͡° ͜ʖ ͡°)