Wpis z mikrobloga

@Fajlip1111: ale Zenek to #!$%@?.Ta na niego wsiadła,że kłamał co do Suwaka i zawołali Jaya.Już gdzieś pisałem-powinien powiedzieć- "kuźwa,Jay,czy Seweg powiedział mi o Oliwii tak i tak?" I sprawa prosta.A Zenek cicho siedział i przyjmował na garba,co gada Oliwia i Jay.To jest moim zdaniem prostak,który logicznie rozmawiac nie potrafi i się takich rozmów boi.I najlepiej mu się gada tylko z laską,a nie w większym gronie
@bubba222: a co miał zrobić skoro Oliwia zachowała się #!$%@? w tej sytuacji, narobiła baboli i tu się ukazała jej niedojrzałość, zauważ że to ona chciała od razu zawołać Jaya podczas gdy Zenek nalegał aby wyjaśnili to wpierw między sobą bo czuł że Oliwia z minuty na minutę i z godziny na godzine zmieniła do niego nastawienie. Najpierw wspólnie robili dupe z Zenkiem Sewagowi by potem wysprzęglić się Sewkowi że Zenek
@Fajlip1111: ale my piszemy to samo( ͡° ͜ʖ ͡°)i takie same wnioski mamy.Zenek przyparty do muru wymięka .jak Cię o kłamstwo ktoś posądza,to krótka piłka-jay,Suwak tak gadał czy nie?No i widzisz,Oliwia,nie kłamię.I odpieprz się ode mnie. tam jeszcze była rozmowa przy basenie,Jay,Zdzir,Suwak i Oliwia,gdzie Suwak się wymigał,że tak nie powiedział.Jay jeszcze podbił,że o nim też coś niby gadał i Suwak się ucieszył,że nie tylko o nim kłamał.A
Tyle że Suwak świadomie nie kłamał (przynajmiej tak wygląda) wszystko wzięło się z przeinaczenia słów przez Oliwke, wydaje się że faceci akurat w tej sytuacji byli szczerzy. Mówisz odpieprz się, to tak łatwo wygląda zza monitora, ale gdy do tego dochodzą emocje, alkohol to sam nie jesteś pewien jakbyś się zachował w takiej sytuacji
@bubba222: problem nie tylko w tym co przytoczył, ale też jak przytoczył. Sewag powiedział wprost - "czułem się jak druga opcja, jak koło zapasowe, więc nie popełniaj błędu i nie rzucaj wszystkich swoich uczuć naraz tak szybko bo możesz się przejechać". A dzbanowaty Zenek przedstawił to Oliwii jakby Jay z Sewagiem zrobili z niej jakiegoś potwora i maskarycznie obrobili jej dupę. To celowa manipulacja by zniechęcić Oliwię raz na zawsze do
@Nazanzibar: będę miał chwilę,obejrzę jeszcze raz,co powiedział Suwak Zenkowi,Zenek Oliwii i tę rozmowę przy basenie Suwaka,jaya Zdzira i Oliwii.Bo nawet lektor powiedział,że Suwak powiedział tak ,jak zenek Oliwii( ͡° ͜ʖ ͡°)