Wpis z mikrobloga

@Ahoga:
Cope
the act of dealing with a certain causality that happened recently to one person. The process of trying to get over someone or something. Dealing with what had happened.
Joe: Yo any news from Dan lately?
Luke: No, i hate to see him cope over that girl he had that dumped him
  • Odpowiedz
cope
The thing retarded people say when they have no friends and have been in their mum’s basement for a year.

cope
Short for "Copenhagen" chewing tabacco?

cope
  • Odpowiedz
coped
the act of copeing to your self by sucking thumb.
you can cope upon many things.

COPE
1. In reference to drugs, (CO)caine (P)l(E)ase
  • Odpowiedz
@Defined: Użyłeś jednej definicji w powyższym screenie, więc ją miałeś na myśli, ale nie szkodzi. Powiedz mi, którą wersje kołpu miałeś na myśli zwracając się pierwotnie do mnie tym słowem pod tym wpisem?
  • Odpowiedz
@Defined: Rozumiem, zmiana tematu. Nie szkodzi, przyjmę twoją przegraną z szacunkiem do cb i nie będę tego męczył dalej, ale musisz rzucić warunek bycia dzikiem z matematyki do nowo przybyłych.
  • Odpowiedz
@Ahoga: przecież z tą matmą to trolling, ja nie pamiętam kiedy ostatnio całkę na oczy widziałem, ale śmiesznie się wkurzasz jak ktokolwiek o tym wspomni, chyba o to chodzi
  • Odpowiedz
@Defined: Mi to przykrość sprawia, że jestem słaby z matematyki, rozumiesz?
Nadal jednak nie zgadzam się na kolesiostwo, nawet jakby to było na moją korzyść i to w dziedzinie, gdzie nie ma opcji, żebym wszedł na x poziom
  • Odpowiedz
@Ahoga: kolesiostwo w sensie dołączanie do diskorda na którym panuje dyktatura to konieczność, bo nie będę tam ludzi randomowych wrzucał tylko dlatego bo całkę potrafią policzyć, przecież bym pół polibudy zaprosił
  • Odpowiedz