Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć. Mam do Was takie pytanie dla rozwiania wątpliwości. Mianowicie w lutym mi wygasł certyfikat (2x Pfizer). Dzisiaj przyjąłem dawkę przypominającą a we wtorek chce lecieć do Barcelony. Na recepcji punktu szczepień powiedzieli mi, że do Hiszpanii to 14dni po przypominającej. Na infolinii z gov.pl powiedzieli mi, że 14dni od pełnego zaszczepienia tj 2 dawkach Pfizer a od przypominającej mogę lecieć od razu… I jak to w końcu jest?!

#covid19 #hiszpania #lotnictwo #wakacje #barcelona
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no właśnie Hiszpania ma ten wymóg 14 dni od pełnego zaszczepienia tylko różne strony podają różne tłumaczenia (że pełne to tylko 2 podstawowe a inni że również przypominające). od 20 kwietnia szczepieni nie wypełniają tej aplikacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KolczyQ: widzę, że na tej stronie mają nieaktualne informacje. Według niej niby maski w Hiszpanii są obowiązkowe wszędzie wewnątrz, a to nieprawda, bo są obowiązkowe tylko w transporcie publicznym i szpitalach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KolczyQ: no przecież masz "Masks is required in all public (...) and all outdoor areas". A nie są wymagane wszędzie wewnątrz, ani tym bardziej na zewnątrz.
@mk321: O #!$%@?, sorka. No to jeszcze zostaje Timatic od United i tam są oficjalne informacje, które są w systemach odpraw.
Tylko nie wiem czy tam będą takie rzeczy, jak maski.