Wpis z mikrobloga

@Dimetox: kilka razy byłem na takich organizowanych wycieczkach jakoś między 2010-2013 i po pierwszym sprobowaniu ogarnięcia tego wszystkiego samemu - nigdy więcej nie powróciłem do wycieczek z biur podróży. Ogarnij sobie lot na skyscannerze > po znalezieniu najlepszych połączeń kup bilety bezpośrednio u przewoźnika > zarezerwuj sobie hotel przez booking.com (z czasem dorobisz się programu Genius i zniżeczki i śniadania wpadno) albo Airbnb. Na lotnisku wynajmij auto i i tak zobaczysz
@jakostakpl: strata czasu takie szukanie osobno lotów i miejsc, teraz z dupy sprawdziłem majorkę na tydzień, bilety 500, noclegi po 5000 XD na fly4free są oferty z lotami i noclegami i jest np llloret de mar za 800zł na tydzień
@Dimetox: ha! właśnie w Lloret de mar byłem na jednej z takich wycieczek organizowanych. Z różową się wynudziliśmy juz po dwóch dniach z siedmiu. jeśli miałbyś opcję dostać się do Tossa de mar to o wiele lepiej. szczególnie mniej turystyczną plażę Cala Codolar w Tossie polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)