Wpis z mikrobloga

@czarny_matt94: Też mam takie samo wrażenie. Ale bardziej od tego wyboru trenera, który de facto uważam, za świetną decyzję zarządu - ciszy mnie to co się dzieje w strukturach. Chęć zatrudnienia nowego dyrektora sportowego (Paul Mitchell?) + czyszczenie ludzi, którzy pamiętają jeszcze początki Fergusona. Murtogh i Rangnick robią tam dobrą robotę.
Pytanie, czy Glazerowie rzeczywiście wzięli sobie do serca zeszłoroczne protesty, czy też sami poszli po rozum do głowy i pozwolili
@czarny_matt94: Jeśli nie odbierze opaski Makgajwerowi i nie posadzi tego pustego łba na ławkę, to dla mnie będzie oznaczać, że nic się nie zmieni i będzie kolejnym po Fergusonie, który koncertowo zmarnuje potencjał drużyny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allocer: @utede: parafrazując klasyka 'zmiany, niekoniecznie na lepsze'.

Tam jest potrzebny ktoś kto weźmie piłkarzy za mordę, ale jednocześnie zbeszta fanów za pojazd po nich. Nie wystarczy wyglądać jak Guardiola, trzeba mieć osobowość i szacunek u piłkarzy. Skończy tak samo jak wszyscy poprzednicy.
@Czyjatoja: Ale co Ty opowiadasz? ETH to jest właśnie taki typ zamordysty, który wymaga bardzo dużo i nie ma żadnych oporów, żeby kogoś odstawić od składu. Poczytaj sobie o jego pracy w Ajaxie, o tym co mówią piłkarze.
To najlepszy wybór obecnie dla tego klubu i do tej szatni.

Poza tym teraz są realne podstawy, żeby myśleć, ze coś się zmienia.
@Czyjatoja: Połowa piłkarzy odchodzi (koniec kontraktu lub sprzedaż) wiec kadra będzie sporo inna- nowych ETH weźmie odpowiednich którzy nie musza być motywowani dodatkowo. Poza tym poczytaj co mówił Beek o wymogach na treningu/ będą gwiazdorki #!$%@? albo odejdą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allocer: @utede: ale mówimy o ajaxie, gdzie szkolił głównie młodzież. Tutaj ma rozwydrzone gwiazdy z którymi nie radził sobie nikt przez ostatnie kilka lat. Zupełnie inny pułap, pieniądze i presja.

Zobaczymy co będziecie mówić za rok.