Wpis z mikrobloga

@KaenKania: W D2: LoD za dzieciaka młóciłem z takim zaangażowaniem, że kiedyś nie zauważyłem jak nawaliłem w nachy xD A tu się człowiek po latach dowiaduje z Wykopu, że wyszedł remake i to już jakiś czasie temu, ehhh... wypadło się że środowiska graczy.

Do reedycji (wszelakich) mam generalnie takie zastrzeżenie, że bardzo często to "stare czekoladki w nowym opakowaniu" - jakkolwiek mamy jakieś tam fajne wspomnienia z oryginałem to po latach
@KaenKania: Nie gramy bo czekamy na ladder ( ͡º ͜ʖ͡º).
@krzaczor93: Wyszło tak jak miało - stare D2 w nowych szatach. Nikt nie obiecywał zmian w mechanikach. Dodano kilka użytecznych rzeczy jak m. in dzielona, powiększona skrzynka. Parę dni temu wypuszczono patcha z kilkoma zmianami - dodano kilka nowych słów, pomieszano z synergiami. Jak się dobrze bawiłeś w starej wersji to będziesz się dobrze bawił
@KaenKania: robiłem kuźnię na hellu druidem, wypadł mi PUL, którego szukam żeby zrobić upgrade Ribcrackera. Poleciałem dalej do Diablo, w połowie CS wysypała się gra do pulpitu. Włączam a tu quest kuźni zaliczony a PUL'a nie ma :/
Tak więc niestety wywalanie się zdarza :(
@krzaczor93: w nachy może nie nawalisz ale gra się super, czekałem na ten remaster i się nie zawiodłem, pierwsze parę tygodni to zarwane nocki i