Wpis z mikrobloga

czesc mirki, dzisiaj zrobilem ostatnia beczke frytek i umylem ostatni talerz, po 7 latach w uk wracam do PL. mam 25 lat, na starcie w PL mam mieszkanie 72m2 w Krakowie i troche kasy na lokacie aby tam przetrawc pare lat bez pracy. Nie wiem co bede robil, moze jakies studia zaczne albo cos :p kazdy kto zaplusuje dostanie zaproszenei na parapetowke ! xD
bart88uk - czesc mirki, dzisiaj zrobilem ostatnia beczke frytek i umylem ostatni tale...

źródło: comment_SEIRMF5pf8SPkoshKbJWvz1NA3Q3KE4R.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@SScherzo: Jesteś...( ͡° ͜ʖ ͡°) , szkoda bo to fajne miasto :(

@bart88uk: Jeżeli z tego powodu mają obniżyć podatki to czemu nie ale wydaje mi się, że zarobisz się na śmierć a dług jak był tak będzie ;) Dobra zostawmy tą nędzną politykę. To kiedy impreza?:D
  • Odpowiedz
@bart88uk:

w takim razie mam kilka pytań:

1. Ile pieniędzy wziąłeś ze sobą?:)

2. Gdzie mieszkałeś? Czy szukałeś mieszkania na miejscu, czy miałeś już coś obczajone przez Internet z Polski?

3. jechałeś sam, czy z kimś?

4. Jak szybko znalazłeś pracę? Jak jej szukałeś?

5. Czy miałeś jakieś specjalne kwalifikacje?

6. Ile wziąłeś pieniędzy? Jakie byłoby minimum?

7. jakieś pro-tipy na wyjazd?:)

będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam:)
  • Odpowiedz
@kasparro: 1. 50 funtow.

2. szef mial 2 mieszkanai, 1 dla pracownikow

3. Sam

4. Od razu mialem

5. Nie, wszystkiego sie nauczylem na miejscu

6. Ja mialem wszystko ustawione, takze duzo kasy nie brałem. 50 funi reszta na zycie mialem z wyplaty

7. hm nie wiem, czasy sie zmienily odkad ja pierwszy raz wyjechalem. Jest lepszy dostep do internetu i przelyww informacji, mozna szukac po stornach robote i mozna dogadac
  • Odpowiedz