Wpis z mikrobloga

Pogiąłem piny w gnieździe procesora i wysłałem do serwisu żeby mi wymienili gniazdo. Dzisiaj serwis wysłał mi zdjęcie wymienionego gniazda i wyglada to całkiem nieźle, poza górnym prawym rogiem który wydaje się pęknięty, komputer wszystkie testy w serwisie przeszedł. Proszę o wypowiedz ekspertów czy to tak ma wyglądać, czy faktycznie w górnym prawym rogu plastik jest pęknięty.

#komputery
czlowiekmysz - Pogiąłem piny w gnieździe procesora i wysłałem do serwisu żeby mi wymi...

źródło: comment_16504708432Y72N1qI2ffgjv5OkrFJ1N.jpg

Pobierz
  • 14
@czlowiekmysz: jak dla mnie tez pęknięte. Zapytaj ich. W teorii to jest jakby zewnętrzna obudowa gniazda i procesor ma się nijak do tego, ale niech zaznacza na papierze, ze takie coś wysyłają i nie jest to zrobione przez Ciebie
Napisałem do serwisu i poddali że to tylko taka perspektywa że gniazdo jest całkowicie sprawne, dorzucam 2 zdjęcia. Mam pytanie ta płyta to ASRock Z490 itx/ac. Ze dwa tygodnie temu sprzedałem ja za 450 zł, jednak podczas zakładania plastikowej klapki na gniazdo procesora pogiąłem piny. Ile w tel chwili taka płyta może być warta? Serwis był raczej polecany na internecie, wiec robota została napewno zrobiona dobrze? Oczywiście zamierzam poinformować kuca o tym
czlowiekmysz - Napisałem do serwisu i poddali że to tylko taka perspektywa że gniazdo...

źródło: comment_1650526540iB9PjerdXKUYBtS8BodmCl.jpg

Pobierz