Wpis z mikrobloga

  • 16
Chlopy w najblizszym czasie mam miec dzien probny w kolejnej pracy jako kierowca, ma mnie szkolic jakas julka mloda 18 lat, chlop ma fobie spoleczna i nigdy zadnych relacji z kobietami nie utrzymywal, jak z nia gadac, dajcie jakies rady. Mam jakies kwiaty przyniesc czy co i czy powinienem pocalowac ja w reke na przywitanie? Chciałbym zrobić dobre wrażenie na niej, to może będzie co peklowane dla chłopa po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ehhh chyba w snach chłopskich, nie dla chłopa, dla chada to
#przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #pracbaza #stulejacontent #spermiarzalert
kutabix - Chlopy w najblizszym czasie mam miec dzien probny w kolejnej pracy jako kie...

źródło: comment_1650462203agrvMIV7SeNqLFf56RU0RF.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kutabix: kup jej romantycznom bielizne w sekszopie i powiedz że uwielbiasz sprawiać przyjemnośc takim pięknym pannom. spojrz jej przy tym głęboko w oczy i powiedz ma pani piekne stópki.
  • Odpowiedz
@kutabix: Normalnie rozmawiaj, nie przynoś kwiatów i nie całuj w rękę. Idziesz tam tylko do pracy... Ja miałem kilka sytuacji w której przyniosłem kwiatek czy czekoladki i błazna z siebie zrobiłem... bądź asertywny i wszystko będzie git.
  • Odpowiedz
@kutabix: kwiaty i czekoladki na przywitanie i zrobienie dobrego wrażenia. Potem jak będziesz zmieniał biegi to możesz chwycić za kolano niby przypadkiem. Jak się nie oburzy to jest twoja i możesz w las jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz