Wpis z mikrobloga

Wracając do mojego poprzedniego wpisu o CS:GO. Ja osobiście gram w Silver II więc najlepszy to ja nie jestem ale nie uważam się za najgorszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głównie to by było fajnie gdyby zebrać ludzi o podobnym poziomie. Może wyższym jeśli by chcieli. Można by zrobić Counter Strikowe Wykop Army!

#csgo #steam #grajzwykopem
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alexk359: Właśnie, dobre to to? Swoją przygodę z CS zakończyłem na Source. Korci mnie zakupić tego całego GO, ale słyszałem, że wali połączeniem Call of Duty z #!$%@? niemal na ślepo ;p
  • Odpowiedz
@shadowsof2: Ja uważam że gra jest fajna ale o gustach się nie dyskutuje. Napewno fajniej się gra niż w Call of Duty najnowsze według mnie i wymaga dużo współpracy. Chyba jeszcze jest nawet na przecenie na Steam :)
  • Odpowiedz
gram w Silver II więc najlepszy to ja nie jestem ale nie uważam się za najgorszego


@Alexk359: XD


@shadowsof2: Nie wiem jakie gówno zamiast mózgu musiałby ktoś mieć aby porównać CSa do CODa. Pozdrów hejtera.
  • Odpowiedz
@Alexk359: Ja mam Silver II, 26 wygranych meczy, chętnie dołączę.

@-PPP-: Ranga nie jest jednoznaczna z poziomem umiejętności. Ciężko nabić wyższe poziomy gdy np. ciągle gra się z randomowymi ruskami na matchmakingu. Często oni nie ogarniają albo każdy gra sam i #!$%@? w dupę teamplay, a wtedy wiesz... I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa :)
  • Odpowiedz
@omnia:

Ranga nie jest jednoznaczna z poziomem umiejętności


Zgadzam się, że nie jest to dobrze odwzorowane. A nawet, że daleko temu systemowi do perfekcji. Ale jakieś odwzorowanie jest i jak ktoś ma Silver II no to nie ma #!$%@?, aby to było bez powodu :P Nie wmówisz mi, że jest inaczej. Swoje w CSie mam przegrane (gram od premiery :P).
  • Odpowiedz