Wpis z mikrobloga

Jako, że widać ciągle wpisy i pojawiają się opinie żeby nie wpłacać menelowi, nie sponsorować go to mam dla was informacje.Pewna granica już dawno została przekroczona, dziesiątki razy było udowodnione jak kłamie i manipuluje.Macie dziesiątki filmów gdzie na własne oczy możecie zobaczyć z kim macie do czynienia.Jeżeli myślicie, że alkoholik z Białegostoku się jakkolwiek zmienił to zobaczcie jak nisko trzeba upaść, żeby nagrywać osobę zdesperowaną i uzależnioną i puszczać to w internet jak bezdomny zeruje ketchup ku uciesze gawiedzi.Menel dostaje i będzie dostawał pewne wpłaty na lajtach bo jest grupa osób na jego poziomie,która będzie go sponsorować nawet jeżeli im napluje w twarz.Kto miał się dowiedzieć kim jest mexicano już dawno się dowiedział, dla tych kilku sponsorów już nie docierają informacje.To bariera nie do przeskoczenia.Nawet nie warto po nim jechać tylko mu współczuć.Zastanówcie się czy warto mu tych parę stówek zazdrościć,które przypłaca utratą godności.Dno moralne i społeczne. Lepiej żebrać pod kościołem niż oddać godność robiąc z siebie klauna w internecie za parę złotych.
#kononowicz #mexicano
  • 4
  • Odpowiedz
@bembniarz: keczup keczupem, ja bardziej czekałem na dowód tego że popija, i teraz rzeczywiście nie ma cienia wątpliwości. Moim zdaniem najlepsze dla jego gdyby się do tego zwyczajnie przyznał - tak, popiłem w święta, przepraszam fanów. i tyle..
  • Odpowiedz
@molchatdoma: Mexicano pije i już praktycznie nie ma cienia wątpliwości.Na pewno nie tyle co kiedyś ale jest to kwestia czasu aż zobaczymy filmik na którym wali piwko.Pośrednich dowodów nie brakuje.
  • Odpowiedz
@molchatdoma: @bembniarz: Jak na moje to on jedynie bez picia, w zupełnej abstynencji wytrzymał te 2-3 miesiące po szpitalu, później się zaczeły szlugi z przyczajki (których też się zarzekał że rzuca) potem się przyznał do nich na filmie czy lajcie, to samo z piwem zero walonym nawet w ilościach po 4-8 dziennie, a odkąd go zaczął olgierdano tyrać to coraz bardziej po nim widać te chlanie więc na pewno jest
  • Odpowiedz