Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem, że skoro sam często pytam o polecanych fachowców / wykonawców, to może warto też zrobić coś "od drugiej strony" i polecić tych, z których usług byłem zadowolony? A jako że teraz powoli zaczynam przebudowę / rozbudowę domu (kostka PRL, niestety tag #remontkostki został już zagrabiony ;-) ), to trochę się ich w najbliższym czasie pewnie "nawinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na start idą:

1. Geolog: Geotest z Wrocławia, Pan Zbigniew Jagosz - wszystko zrobione terminowo, pełna kultura, dobry kontakt mailowy (w budowlance różnie z tym bywa, szczególnie u osób nieco starszej daty), cenowo też bardzo dobrze w porównaniu z innymi wycenami, które dostałem. Pan Zbigniew nawet osobiście podrzucił mi dokumenty do domu, żebym nie musiał się przebijać do niego przez całe miasto.

2. Geodeta: PRO-MAP z Wrocławia, Pan Piotr Trembecki - tu podobnie, nie mam się do czego przyczepić. Wszystko załatwione terminowo, zero problemów, również dobry kontakt mailowy (aczkolwiek tu bez niespodzianek, bo Pan Piotr to młody człowiek) i dobra cena.

Tag do czarnolistowania: #regispoleca

#remontujzwykopem #budujzwykopem #remontujzregisem #regispoleca
  • 2