Wpis z mikrobloga

Siema mirki, mamy tu jakies posiadacza BMW e90 albo ogarniętego w temacie? Chce kupić e91 w benzynie, ale opinie są dosc średnie o tych silnikach, chyba jedynie 2.0 150km przedlift jest warty uwagi, mógłby ktos coś podpowiedzieć z własnego doświadczenia? Z góry, dzięki.
#motoryzacja #bmw #e90
  • 13
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: mialem e39, teraz e60 i e46 i powiem Ci, ze to loteria xD Kup co ci sie spodoba, z jak najbardziej przyzwoitego źródła i tyle. Ja z zadnym z tych aut nie mialem najmniejszego problemu. E60 i e39 kupowalem w ciemno, bo nawet nie odpalaly, za odpowiednio 11 i 4k zl. Generalnie powinny byc to gruzy, ktore nie jeżdżą, ale jeżdżą i maja sie dobrze.
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: nie kupuj 4 cylindrowców w BMW.

Warte uwagi w E90 to benzynowe R6 od 2.5


@EazyJohnny: tego też unikaj, silnik 2.5l ma #!$%@? problemów które zostały rozwiązane w wersji 3.0l i tutaj silnik zarówno przed jak i polift jest warty uwagi.

Generalnie nic co nie jest R6 w BMW unikaj bo zawsze są problemy (tak V8 to też dotyczy). Włożysz pełno kasy a R4 nigdy nie będzie trzymało ceny,
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: Szkoda marnować kasy w E90/91, diesle to gruzy z przekręconym licznikiem z miliona, a benzyna kończy swój przebieg wytrzymałościowy. Jak kupisz to wszystko będzie się sypało po kolei, a naprawy tam to wartość samochodu.
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: E46 330i/325i w turasie.

Ogólnie od siebie polecę E39 530i/525i bo to są NADAUTA i wbrew pozorom z zewnątrz nie tak duże a bardzo pojemne ale jakość jazdy jest nie do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zubern: Bardziej za benzyną sie rozglądam, często krótkie dystanse sie trafią. Nie przemawia do mnie ten peugeot trochę wizualnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sorek miałem e46 2.0 r6 sedana przez 3 lata, bardzo dobrze wspominam, ale nie chciałbym znowu tego samego modelu, wiesz jak jest człowiek chcialby cos innego spróbować
  • Odpowiedz
ale nie chciałbym znowu tego samego modelu, wiesz jak jest człowiek chcialby cos innego spróbować


@SpecOdTableTenis: to bierz E39 i będziesz content na lata - zaufaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy tym aucie E46 to śmieć :D
  • Odpowiedz