Wpis z mikrobloga

#grafjon

30. Wyprawa za Wisłę.

Słowem wstępu, mireczki jak wiecie wyruszyłem w poszukiwaniu inspirującyh wrzut, i to co spotkałem w swojej tulaczce to jest po prostu NIEMOŻLIWE! Zamieszczam to by pokazać KUNSZT MISTROSTWO, FENOMEN! Jak wiecie jest dużo dobrych writerów, ciężko znaleźc na prawde oryginalne i unikatowe wrzuty, ale to co spotkałem zupelnie przypadkiem uderzyło mnie tak mocno, że do końca nie jestem świadom swojego połozenia wzgledem wszechświata, boga czy matki mlecznej. Więc OTO PRZED WAMI!!!

#pdk

Mogło by się wydawać, ze oT bazgroł, ale przypatrzmy się.


Więc... Popatrzmy na każdą litere, a może popatrzy najpierw na całoksztalt, napis, że ktoś tu był, troche absurdalne bo nie trzeba mówić ze tu się było bo to wynika samo z faktu że coś tu jest. więc, jeśli chodzi o T to zafascynowało mnie jak pozioma kreska pieknie się 'kurczy' ku górze, u jest bardzo zastanawiające bo co to ma oznaczać? Jest przekrzywione, ale czy to nie jest przypadkiem takie wymowne u które mówi o tym, że Tu nabiera nowego znaczenia ?

Więc , lecąc do literki B widać , że jest gruba, bo patrzmy jak grubo się zaczyna, ale można to odebrac tak, że musi być gruba, poniewaz trzyma caly napis, więc jak to się mówi "silne korzenie- silne drzewo" y wyglada jak z kosmosu! Wogole patrząc na samo Y odnosimy wrażenie, że jest ono w 4 wymiarze, prawda? A ł ? Ł akurat jest #!$%@?... ale jesli i Ł było by idealne jak reszta to patrzac na to zdjęcie mogli bysmy nie móc zachować racjonalnego umysłu i skończylibyśmy w zakładzie zamkniętym. Więc, przejdźmy odrazu do M, patrzcie jakie jest zakrecone, jest jak by to było N więc rozkmincie sami. A pod spodem ? to nei wymaga komentarza. Ale jeszcze jest ważna rzecz która znajduje sie na gorze, może mało widać, ale ja widzialem to bez zdjęcia i moge powiedzieć co to jest takiego, to Sowi Demon, ktory podkresla caly ten napis, i mowi "to jest wyjątkowe dzieło, to nie jest dzieło śmiertelnika" .... więc nie pozostaje mi nic innego jak oddac chołd temu dziełu 20 latami ciszy.


nie usuwajcie z obserwowania tagu bo i tak będe dodwawać :D

herejon - #grafjon

30. Wyprawa za Wisłę.

Słowem wstępu, mireczki jak wiecie wyruszy...

źródło: comment_8UMcmZvBESXnnwFGjx6nHTEZERvP4qWW.jpg

Pobierz
  • 1