Wpis z mikrobloga

@Shady: Właśnie o "bonach" wiem, ale u nas te bony mają ponoć wyglądać tak, że nie ma tych bonów, tylko zostanie rzucone hasło "zakupy" i bd trzeba nakupować (tylko w sklepie w którym pracuje), a szkoda wolał bym je wykorzystać w biedronce na osiedlu niż na drugim końcu miasta :)
  • Odpowiedz
@Shady: to że produkty są w porządku to nie mam wątpliwości. ale bardziej mi chodzi o to, że nie zawsze sklep jest tak zaopatrzony jakbym potrzebował.

@kozik369: ja wybierałem biedronke w której chce zrobić zakupy, ale chyba tylko dlatego że pracuje w centrum dystrybucyjnym
  • Odpowiedz
@Shady: ja pracuje 3 miesiąc, życie w polsce mnie do tego zmusiło :) nie jest to może wymarzona praca, ale jedno jest pewne, dbają o pracownika, i na 3/4 etatu zarabiam tyle co większość polaków na etacie więc to się ceni.
  • Odpowiedz
@Shady: wcześniej pracowałem w media expercie branża zupełnie inna i swoją drogą, praca jako kasjer sprzedawca jest znacznie bardziej przyjemna od pracy jako prezenter handlowy. Mniej stresu i monotonność ( w sumie taki odpoczynek). Natomiast w ME znacznie wyższe wynagrodzenie. Całe życie w handlu...
  • Odpowiedz