Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
#ukraina #rosja
Jak mnie dziwi ta mentalność moskali.
Lata pod butem sprawiły, że mają syndrom oblężonej twierdzy. XD
Do tego, chociaż by taki ruski miał chleb z gównem żreć do końca świata, to i tak mateczka rasija najlepsza, najsilniejsza XD
Powinno się ich odizolować, rozbroić i niech tam siedzą w tej swojej kuwecie, bez bieżącej wody, ani jednej latarni na ulicy i z dywanami na ścianach. Byle nie próbowali dzielić się tym swoim dobrobytem z innymi.
Jak daleko mi do jakiegokolwiek szowinizmu czy nie nawiści, to w tym wypadku #!$%@?ć tych dzikusów. Elo, bez odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
Lata pod butem sprawiły, że mają syndrom oblężonej twierdzy. XD

Do tego, chociaż by taki ruski miał chleb z gównem żreć do końca świata, to i tak mateczka rasija najlepsza, najsilniejsza XD


@githus: No coś jak PiSowcy wypisz wymaluj xD Także nie wiem co cie dziwi xD Tak kończy kraj w sytuacji kiedy główna telewizja i prasa w większości albo całości jest przejęta przez lokalny reżim. Siejesz opium dla ludu i
Lata pod butem sprawiły, że mają syndrom oblężonej twierdzy. XD

Do tego, chociaż by taki ruski miał chleb z gównem żreć do końca świata, to i tak mateczka rasija najlepsza, najsilniejsza


@githus: wypisz, wymaluj mój ojciec pisowiec ( ͡° ʖ̯ ͡°). Inflacja, więcej ubóstwa, większy deficyt? A #!$%@? tam, poland stronk, Kaczyński mąż stanu. 1 do 1, a my się z ruskich śmiejemy ( ͡° ͜
@KochanekAdmina: Że też jeszcze od godziny nikt nie napisał, że jesteś ruskim trollem i ruską onucą to aż trochę zaskoczony jestem, bo jak to tak nie pisać nic złego o Rosji i porównywać Polskę do niej XDD
@sked: Bo wykopki dobrze wiedzą w głębi serca że żyją w reżimie nie wiele lepszym od Putina, przypominam że POLSKA TO TEŻ KRAJ NA KTÓRY ZACHÓD NAKŁADA SANKCJE bo bardziej zaczynamy przypominać typowy słowiańsko-bałkański #!$%@?łek wodzowski niż cywilizacje demokratyczną xD

I tak samo jak w Rosji tak samo w Polsce te sankcje jeszcze podbudowywują pozycje rządu jako obrońców twierdzy przed barbarzyńskim zachodem xD HURR DURR POLEXIT xD
Lata pod butem sprawiły, że mają syndrom oblężonej twierdzy.


@githus: oni mają syndrom oblężonej twierdzy od czasu jak im Mongołowie wytłukli całą elitę i spalili kraj
od tego czasu żyją w strachu i starają się odsunąć granice jak najdalej i wziąć pod but wszystkie narody które na tych granicach mają - ich kultura jest oparta na paranoicznym strachu przed Mongołem/Tatarem

dlatego są gotowi żyć w chlewie obsranym gównem tek długo jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@githus: zabawne, bo pierwsze 3 paragrafy mógłbyś zastosować do typowego Polaka-narodowca i nie zmieniłoby to nic w narracji.