Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I tak sobie siedzę sam i mam k dosyć. Chodzę na terapię, pracuje nad sobą, zapierdzielam żeby było ze mną dobrze. Sam widzę już ogromną zmianę. I co?
Rodzina nie chce mnie znać bo zamiast pomagać z klapkami na oczach, postanowiłem w końcu postawić jakieś granice. Dziewczyna którą naprawdę kocham codziennie się ode mnie oddala. Twierdzi, że po terapii jest tylko gorzej. Już nawet nie udaje, że cieszy Ją mój widok. Są Święta, chciałbym móc z kimś pogadać. Całe życie byłem osamotniony, niezrozumiały. A jak w końcu chciałem coś zmienić to okazuje się, że jestem jeszcze bardziej sam. Super.
#dda #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625d48d677ac277f47a70e6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Przechodziłem , przechodzę przez ten temat. Z czasem będzie lepiej , z toksycznymi rodzicami to norma , też przez to przechodziłem całe życie robiłem wsyztsko pod ich dyktando nie otrzymując nic wzmaian. Kiedy zacząłem mówić nie i robić to co ja chcę a nie uginać się przed nimi to jakie awantury potrafiły być. Z znajomymi to samo z dużą częścią urwał mi się kontakt , ale z częścią mogę stwierdzić
  • Odpowiedz