Wpis z mikrobloga

A elita Polonii i tak #!$%@? do Scheveningen pod Hagę


@T3sla: czekaj czekaj, to już nawet oceniasz ludzi po tym, którą plażę wybierają? xD myślałem że to każdy może sobie indywidualnie wybrać
  • Odpowiedz
@wojciech_s: No jeśli Cię to zabolało to znaczy, że pisał o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) On tylko napisał, że są Polacy co jeżdzą na zaludnione plaże, które są takie same. A potem Ci sami Polacy narzekają, że ło #!$%@? ile tu ludzi gdzie ja tera rozstawie swoje duperele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciech_s: @wojciech_s: odnoszę wrażenie, że Polacy mieszkający w NL myślą, że Holandia ma dostęp do morza jedynie od Hagi. Przecież to Szczeweningen w sezonie to Mielno przypomina xD
  • Odpowiedz
@T3sla: no nie, sam jeżdżę w różne miejsca, ale jak zobaczyłem na mapie gdzie jest ta Twoja plaża to mi się po prostu odechciało. Do Scheveningen dojedziesz 1x pociąg + 1x tramwaj, ostatnio do Hoek Van Holland poprowadzili metro z rotterdamu więc czemu się dziwisz że to są najpopularniejsze miejsca. Osoby, które narzekają na nadmiar ludzi, po prostu następnym razem wybierają inne miejsce.
  • Odpowiedz
@T3sla bo może jadą z południa Niemiec i mimo wszystko to trochę blizej? :D, zresztą, masz swoją plaże i ok. Ja byłem parę razy na tej w Hadze, w weekendy z super pogodą i nie wiem do czego się tam #!$%@? można. Fajna plaża, miasto obok, więc wszystko pod nosem. I jest tak duża, że nawet jak jest w #!$%@? ludu to i tak można się gdzieś walnąć na luzie.

Druga sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FanaticoRosso1910: mam około 100km do plaż w Zelandii. W większości parkingi tam są bezpłatne, albo kosztują jakieś 2 euro na cały dzień. Nie ma problemu z parkowaniem, bary ze smażonymi frytkami albo dorszem są
na plaży albo przy wejściu. Jedyny minus, to ostatnie 30km trzeba jechać jednopasmową
  • Odpowiedz