Wpis z mikrobloga

Ruski żołnierzu!
Zostań bohaterem! I bogaczem w swojej wiosce!
Oferuję Ci za Putina (żywego lub martwego) następujące przedmioty:
Kuchenka gazowa Amica - sprawna
Pralka Beko - bez programatora i silnika bo sprzedałem z uszkodzonym bębnem, ale robi wrażenie!
Ogrzewacz elektryczny sprawny
Głośniki JBL Creature 2 - sprawne, ale sparciałe
i teraz hit: Znoszone buty sportowe Hugo Boss - kosztowały kilka Twoich żołdów!

Po co masz kraść, rabować i gwałcić? Ja Ci to dam za jednego niskiego, zakompleksionego człowieka! Za Władymira Władymirowicza Cwela Putina!

Dostarczasz mi ta #!$%@?ę na mazowsze w malownicze miejsce, ja go bezpiecznie kitram do piwniczki i jeszcze pół litra wypijemy, a jak będziesz chciał to bohaterze pracę Ci dam!

Русский солдат!
Станьте героем! И богатый человек в вашей деревне!
Я предлагаю вам для Путина (живого или мертвого) следующие предметы:
Газовая плита Amica - работает
Стиральная машина Beko - без программатора и мотора, потому что я продал ее с поврежденным барабаном, но она впечатляет!
Электрический нагреватель - работает
Колонки JBL Creature 2 - работают, но потускнели
а теперь хит: ношеная спортивная обувь Hugo Boss - стоит несколько ваших зарплат!

Почему вы должны воровать, грабить и насиловать? Я отдам его за одного скромного, самодовольного человека! За Владимира Владимировича Цвеля Путина!

Ты доставишь эту шлюху ко мне в Мазовию, я надежно упрячу его в погреб, и мы выпьем еще пол-литра, а если хочешь, я дам тебе работу героя!

Oferta ważna do 27.04.2022 bo wtedy przyjedzie złomiarz i zabierze to co mogę Ci oddać, ale jak się nie wyrobisz to dam Ci za Putina 10$ po tym terminie. Też warto.

#rosja #ruskiememy #kacapyinfo #kacapyzbarakow #wojna #ukraina
zdzislawnajmrodzki - Ruski żołnierzu! 
Zostań bohaterem! I bogaczem w swojej wiosce!...

źródło: comment_16502688791TBv4AUzYLUgykcXZXq7V4.jpg

Pobierz
  • 4