Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: dalej też będzie gówno, 0 "dobrej" bijatyki, scenariusz pisany jak polski ład. Neo blokuje pociski jakąś magiczną tarczą. Zniszczyli całą serię tym filmem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: @MalinowaEsencja: zobaczcie i sami oceńcie. Najgorsze co przytrafiło się czwórce to... jedynka. Ludzie oczekują, że to będzie takie "pierd...cie" jak w przypadku pierwszej części Matrixa. Nie da się tego powtórzyć. Tak samo było jak wychodziły dwójka i trójka - też wszyscy narzekali. Czwórka jest dostosowana do obecnych czasów, a te są jakie są. Najsłabszy imo był Neil Patrick Harris.
  • Odpowiedz
@maaRcel: ja nie liczyłem na zbyt wiele od tej części, nie jestem jakimś mega fanem. Liczyłem na to, że przypomni mi ona klimat poprzednich Matrix-ów. Mieli jakiś pomysł na ten film, ale odnosiłem wrażenie, że w połowie zaczęli go pisać na odpier.dol, "dajmy dla Neo niewidzialną tarczę żeby odbijał pociski, po co wymyślać coś bardziej skomplikowanego"

@MalinowaEsencja: miłego oglądania, może chociaż tobie przypadnie do gustu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: @MalinowaEsencja: mi za to bardzo siadło jak twórcy bawią się oczekiwaniami widza, ja tam przez połowę czy więcej siedziałem i zastanawiałem się " ale jak to", "dlaczego". Design kilku rzeczy z tyłka, zakończenie mogło by być lepsze. Mi się wydaje, że na ten film nie podobał się ludziom którym nie przeszkadza 20 spiderman czy 50 batman. W matrixie 4 dostajemy coś innego niż się spodziewaliśmy i w sumie o
  • Odpowiedz