Wpis z mikrobloga

Widzę, że w tym Lemmingradzie ilość lemmingów utrzymuje się na dobrym poziomie. Już łyknęli i uwierzyli w partię cwela Gowina niczym młode pelikany.

Ten typ siedział wraz z innymi (z konwencji) wiele lat w sejmie i jakoś nie polepszył życia Polaków. Tzn. obniżył podatki, wprowadził sensowne ustawy itd. Nic z tych rzeczy. Zrobił odwrotnie. Zagłosował za podniesieniem podatków, podniesieniem wieku emerytalnego i jeszcze w paru innych, ale krzywdzących sprawach dla Polaków.

Teraz słodko #!$%@?, jaki to on zajebiście pro wolnościowy i przyjazny przedsiębiorcom. Chyba bankom #!$%@?. Tym bankom co zarabiają na OFE bo nawet jednego cwelusia Tyrmanda mu przysłali na konwent.

Przykre jest to jak widzę, że wielu łyknęło populizm tej nowej partii. Jeszcze nieudacznicy z PJN się do niej wcisnęli bo nie chce im się legalnie #!$%@?ć.

#pjn #republikanie #godzinadlapolski #gowin #wipler #kowal #polskarazem #nietymrazem #oswiadczenie #lemmingi #nowapartia #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
@kkb1: Z tym, że akurat, to nic nie da dopóki nie ogarną tej korupcji z ZuS-ie, #!$%@? hajsu na pierdoły i zatrudnianie kolejnych urzędasów. Ostatnio reklama za 15mln.. gdy tak naprawdę nie ma dla nich konkurencji i są obowiązkowi.

A co do tych deregulacji, to też Ci mogę tu teraz powiedzieć, że dążę do wyrzucenia podatku dochodowego. I co? Jestem wspaniałomyślny bo dążyłem do tego? ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz