Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfon #komorka #iphone #samsung #xiaomi

Czesc,szukam zmiany z Xiaomi mi 10t pro na coś innego,teraz głównie będzie mi zależało na aparacie,NFC,baterii i stabilnosci.Budzet tak do 3500
Myślałem nad:
Motorola edge 30 pro
Realme gt 2 pro
Xiaomi mi 11t pro
Samsung s21 fe
iPhone 11
iPhone 12
Samsung s22

+/- wszystkie telefony są w granicy od 2700 do około 3600.
  • 11
ja kupiłem i wole iphone bo reszta to w większości straszne cegły, a 12stka 160 gramów i 146 mm i to czuć, o mini nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupa1231: a to coś Ci nie odpowiada w aparacie Mi10T Pro?
Bo tak się składa że mam ten smartfon od roku i jestem niesamowicie zadowolony z zdjęć i nagrań.

Co do Twojego pytania:
Jak chcesz smartfon z bardzo dobrze zoptymalizowany systemem, ale ograniczonym (mniej funkcji) to iPhone 11-12
Mi11T Pro lepiej nie kupuj, bo nie ma stabilizacji optycznej... ale w naszych Mi10T Pro jest.
Motorolla Edge 30 Pro sprawdzałem i natrafiałem
@Eskim0s edge 30 pro słyszałem że bebechy kox ale wlasnie aparat nieciekawy :D Co do 10t pro to narzekam na działanie,zbugowane rozmowy czarny ekran nie chce się zaaktywowac,zdjęcia robi takie se,niektóre spox reszta nie,głównie problem z ostroscia,za duży jak dla mnie,bateria po 1.5 roku ma już sota na poziomie 3-4h
@kupa1231: Motorola zjada tak bez kitu te sluchawki predkoscia dzialania, ale aparat w tym telefonie to niesmieszny zart i nad motka zastanawialbym sie dopiero jak zejdzie do 2k.
@kupa1231: Kolega wyzej cos pisal, ze motka ma dobry aparat, co jest glupota i ostatnio byl test u Pirza na yt tej motki, ale nie tylko on wypowiadal sie w negatywnym tonie o aparacie, zagranica rowniez go nie chwala. Sam smartfon jest chyba jednym z najszybszych i najbardziej responsywnych ( o ile nie najlepszym ), ale dla mnie dyskwalifikuje ją ten aparat. Ja celowalbym w Samsunga lub Ip, zalezy czy ios
@imixiu mam iPada ale od nie dawna,póki co uczę się osblugi,telefony miałem zawsze tylko android,jeśli nie ip13 to np Samsung S21 bez wersji fe,lub S21+ będzie ok ?
@kupa1231: Jak najbardziej, chociaz ja niedawno stalem przed wyborem IP 13 pro a s22 ultra i wzialem ip, glownie dlatego, ze wlasnie w grudniu rowniez wyposazylem sie w ipada i jakby nie bylo juz w jakis sposob moge korzystac z dobrodziejstw tego systemu, a poza tym zakochalem sie w ios i dlatego wybor padl na IP.