Wpis z mikrobloga

Dopiero godzinę temu przyjechałem do rodziny i już się dowiedziałem że:
- Rosja zaatakowała Ukrainę bo ta w memorandum budapesztańskim zobowiązała się zachować neutralność a zaczęła współpracować z USA i NATO
- Putin chciał zniszczyć tajne laboratoria USA gdzie Bill Gates stworzył covida
- Tak naprawdę nie ma wojny bo zginęło tylko kilka tysięcy cywilów a to jest promil ludności ukrainy
- Media kłamiom bo ciotka ma znajomego Wasyla którego rodzina na ukrainie normalnie pracuje i ma nawet prąd
- Tru
- Ale NATO też zaatakowało serbię
- Krym zawsze był rosyjski
- Putin się tylko broni przed NATO

A ja się mam nie wtrącać w rozmowę bo jestem podobno zindoktrynowany przez zachodnie media... Chyba zaraz trzasnę drzwiami. Tak #zalesie

#swieta #wielkanoc #wojna #ukraina
  • 102
  • Odpowiedz
@Viado: moja babcia cały czas twierdzi że Ukraina powinna się poddać i ci wszyscy ludzie by przeżyli i mimo że cała rodzina 30 osób jest odmiennego zdania każdy próbuje jej to wytlumaczyc to ona nie zmieni zdania i UJ xD
  • Odpowiedz
@PeterFile: nie żyła, z 1945 jest, ale nasza działka (jak i działki sąsiadów) są wykupione od takiego jednego ziomeczka, który miał tutaj na własność połowe wsi i często przytaczamy jej przykład: co gdyby on teraz przyszedł i powiedział "pakuj walize to jest mój teren i masz się stąd wynosić" (analogicznie rosja z ukrainą), to babcia mowi ze oddałaby mu ten teren i wyjechała. no cóż, zawsze uważałem ze babcia jest mądrzejsza
  • Odpowiedz
@Viado: w sumie nie wiem, co gorsze: fanatycy teorii spiskowych i filmików z żółtymi napisami czy fanatycy tvpis i "niezależnych" mediów. Jak dobrze, że u mnie unika się polityki przy stole, a wiem, że mamy w sumie cały przekrój poglądów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Viado:

wystarczy mieć rodzinę fanatycznych antyszczepionkowców - wszyscy teraz sieją przekaz kremla


Internet to nie jest dobre miejsce dla starych ludzi. Moja matkę też muszę reguralnie odszurzać xD
  • Odpowiedz
@Viado: u mnie w rodzinie antyszczepionkowcy są i tak totalnie po drugiej stronie.

Potwierdzam, byłem serwetką w święta.
Nie uwierzę w to, że jakaś nierosyjska rodzina łyka 100% kacapskiej propagandy.
  • Odpowiedz
@Viado moja teściowa wymyśla coraz to lepsze historię o Ukraińcach, ostatnio cały czas pie*doli jak to ktoś był w aptece i aptekarka nie chciała wydać leku na receptę bo lekarz coś źle napisał a chwilę później ta sama aptekarka niby wydała antybiotyki Ukraińcowi bez żadnej recepty
  • Odpowiedz
- Rosja zaatakowała Ukrainę bo ta w memorandum budapesztańskim zobowiązała się zachować neutralność a zaczęła współpracować z USA i NATO


@Viado: tutaj polecam po prostu przedstawić tekst memorandum budapesztańskiego. Nie ma nic o neutralności Ukrainy a jest o tym, że Rosja uszanują granice, jej NIEZALEŻNOŚĆ i suwerenność Ukrainy. Rosja nie poszanowała niczego z tych trzech punktów a od 2014 je systematycznie łamie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Memorandum_budapeszte%C5%84skie
  • Odpowiedz