Wpis z mikrobloga

@l-_-l: Gdyby świat zobaczył autentyczne nagranie z wypluwaniem gwoździ i nadludzką siłą opętanego to by się przekonał, nawet kosztem dobra osoby opętanej - na które powołują się zwolennicy zakazu nagrywania egzorcyzmów
  • Odpowiedz
co jakbys zobaczyl to sie nawrocisz?


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: ja tak i op pewnie też. Mysle że każdy ateista by się nawrocil, gdyby zobaczył jakieś paranoralne akcje typu kręcenie się jak wiatrak na ścianie kościoła. Dziwne że Kościółek nie nagrywa tych rewelacji, sukces murowany, ciekawe.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Bez kitu, ale mam rozkmine. Jeżeli powstałoby takie PRAWDZIWE nagranie, typu skakanie na 4 metry, podnoszenie przez mała dziewczynkę 3 chłopa i inne to kościół miałby dowód na istnienie i nie musiałby tak przekonywać jak dotychczas XD

Mogliby w jedna chwile potwierdzić istnienie bożych sil, ale tego nie robią więc nie ma XD
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Nie wiem, czy baitujesz żeby wkurzyć katoli czy serio pytasz
W sumie obydwie wersje są na props
Jako osoba wierząca mówię Ci, że nie ma takich filmików, ponieważ w większości jest to straszak na biedne babcie
W większości, choć pewnie nie w 100%
Egzorcyzmy oczywiście są, ale są rzadkie i w większości są bardziej pokojowe
A Tobie miłego dnia, nieważne czy wierzysz w cokolwiek czy nie, jak jesteś fajny
  • Odpowiedz
@Tymajster tylko tak mowisz ale wiara tak nie dziala, masz w bibli napisane ilu sie nawrocilo widzac cuda Jezusa a co dopiero teraz. Nie umiejszaj piszac kosciolek probujac wierzących obrazic bo jest to dziecinne. Wiara w Boga nie ma sie objawiac tym ze ktos cud zobaczyl i nagle jest wierzący bo to nie zmieni Twojego sposobu życia. Ludzie uzdrowieni z choroby nie nawracali się, wiec to tak nie dziala. Natomiast fajnie
  • Odpowiedz