Wpis z mikrobloga

a komentuję livestreama typie, to jest osadzone w kontekście


@zwei: i w tym konteksie typ napisal "slava"

Tak?

Albo to ty komentujac napisales slava zamiast slawa?
  • Odpowiedz
@gorzki99: wydawało mi się, że tak napisał, okazało się, że tak powiedział. Czy powiedział to przez v? Nie mam pojęcia, ale znając jego sposób wysławiania się na piśmie, to mocno mi się skojarzyło, że tak by napisał. Kapewu?
  • Odpowiedz
Kapewu?


@zwei: No kapewu czego ucza w podstawowce - dojdziesz do tego za jakis czas.

Jak Ci sie wydawalo i chcesz zapisac co ci sie wydawalo to uzywasz takich magicznych znaczkow " "

Magia co nie?

Ale ta magia mowi tym co czytaja ze to nie teoje slowa.

Tymczasem tych magicznych znaczkow nie bylo wiec to ty napisales przez v

A teraz po wytknieciu bardzo nieudolnie sie bronisz zamiast przyjac na
  • Odpowiedz
no jak tam sobie chcesz, panie gorzki


@zwei: Na pana trza miec wyglad i pieniadze. Na pieniadze nie narzekam ale tam jest "i" a nie "albo"

Wiec pod definicje sie nie lapie :P

Dales dupy - zostalo to wytkniete. I nie ma w tym nic zlego - czlowiek jest czlowiekiem i kazdy moze sie pomylic. Tylko ze lepiej przyznac sie do pomylki niz isc w zaparte.
  • Odpowiedz
@gorzki99: myślałem, że jesteś ciekawy, więc ci wytłumaczyłem mój tok myślenia. To, co sobie do tego dalej dopowiesz, to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
myślałem, że jesteś ciekawy, więc ci wytłumaczyłem mój tok myślenia.


@zwei: No bo jestem. I wyjasniles.

Wyjasniles ze slyszales "slava" a nie "slawa" I wsio ok. Slyszales jak slyszales. ALe nie napisales "slava" tylko napisales slava.

Mala, drobna ronica - brak tych magicznych znaczkow " " .

A ich brak powoduje ze nie piszesz tego co slyszales ale piszesz swoje.

I tak BTW "problem" zazegnany. Wszystko wyjasnione a ty dalej sie
  • Odpowiedz
Wszystko wyjasnione a ty dalej sie pograzasz. Po co?


@gorzki99: bo dalej do mnie piszesz xD Jeżeli twoim zdaniem się pogrążam i źle napisałem, bo nie wiem, jak się pisze, no to ok, komunikuję ci tylko, że nie mam problemu z tym, że tak myślisz. Jakby się dało edytować pierwszy post, to nawet wstawiłbym te cudzysłowy dla twojego komfortu, serio.
  • Odpowiedz
Jeżeli twoim zdaniem się pogrążam i źle napisałem, bo nie wiem, jak się pisze, no to ok, komunikuję ci tylko, że nie mam problemu z tym, że tak myślisz


@zwei: Tu nie chodzi o to co ja mysle. Tu chodzi o to ze zle napisales.

I na informacje o tym zareagowales "bo tak uslyszalem"

I takie tlumaczenie tez byloby spoko. "Tak uslyszalem to tak napisalem i zapomnialem uzyc "" "

I
  • Odpowiedz
@gorzki99: nie mam problemu z przyznaniem się do błędu kiedy go rzeczywiście popełniam.

Pamiętam, jak kiedyś na kolokwium dostałem dwóję i komentarz ćwiczeniowca, że jak się przepisuje od kogoś, to żeby nie robić tego bezmyślnie. Problem w tym, że to ja sam #!$%@? napisałem kolokwium, ale od nikogo nie ściągałem, więc ten komentarz pod dwóją mnie bardzo zabolał, dużo bardziej niż ta dwója. Podobna sytuacja jest tutaj.

Masz w załączniku dowód
zwei - @gorzki99: nie mam problemu z przyznaniem się do błędu kiedy go rzeczywiście p...

źródło: comment_1650142704RwziOJNO9v0smk9VnwUYwr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zwei: Co zes ty teraz napisal?

Ja pije do tego ze napisales "slava" zamiast "slawa"

Ty sie bronisz tym ze slyszales "slava"

No ale napisales bez "" Czyli slava to twoje slowa a nie te ktore uslyszales.

A co dorabiasz do teorii ze masz racje to ja juz nie ogarniam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: otóż luźna forma wpisów na mikroblogu zwalnia mnie (moim zdaniem oczywiście) z obowiązku używania literackiej polszczyzny. Szczególnie, że komentuję jakieś wysrywy kolonki.

Jeżeli byłoby to np. wielce poważne forum naukowe, to przyznałbym ci rację z tymi cudzysłowami. Jednak w miejscu, gdzie ludzie piszą jak piszą, to ja się nie poczuwam do tego. Ten kto oglądał ów wysryw będzie prawdopodobnie wiedział, że to cytat. Opatrzyłem swój post stosownym tagiem, więc w
  • Odpowiedz