Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć mirki! Postanowiłem zrobić remont w swoim mieszkaniu i wywaliłem wszystkie meble łącznie z zabudowaną szafą w największym pokoju i okazało się, że cała ściana jest zagrzybiona, a najwięcej jest w rogu, więc kupiłem środek do pleśni i postanowiłem spryskać. Co potem? Skuć ten tynk czy po prostu zaszpachlowac? Zabudowana szafa przyczyniła się do rozwoju tych pleśni, bo ściana nie miała dostępu do ciepła plus mieszkanie narożne. Po remoncie będzie inny układ mebli, tak żeby ściana mogła oddychać, więc pleśń w przyszłości nie powinna wyjść. Możecie mi doradzić, bo ja w szpachlowaniu jestem trochę newbie.
#remontujzwykopem #remont #budownictwo
Pobierz
źródło: comment_16501209619znzAhkR2DMakV6YNZ5zlC.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: zabudowywanie tej ściany to nie było moim pomysłem, tylko rodziców jak kiedyś zrobili remont mieszkania, a ja niedawno dostałem mieszkanie i po rozebraniu widzimy to co na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carumus1: ja spryskalem dobrym srodkiem dak od serca i nigdy wiecej sie nie pojawil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
byla za lozkiem jak odsuwalem to zauwazylem.
btw smierdzi niesamowicie takze musi byc uchylone okno i zamkniety pomoj na 2 dni przynajmniej
@carumus1: miras jak już rozdupcasz wszystko i jedziesz na grubo z remontem to skuwaj to i połóż tynk od nowa. Trochę się pomęczysz ale będziesz mieć nową ściankę i spokój na lata; no i żeby się nie okazało, że z grzybem będziesz się dłużej męczył niż z kuciem ściany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)