Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZioUkoVsky: nie warto różni się tylko tym że ten drugi ma dyac wbudowany. Ten pierwszy w teorii nie ma,ale możesz pobrać oprogramowanie do tego drugiego które jest certyfikowane przez benq i też wtedy masz dyaca. Więc lepiej wziąć nówkę.
@ZioUkoVsky: nie warto różni się tylko tym że ten drugi ma dyac wbudowany. Ten pierwszy w teorii nie ma,ale możesz pobrać oprogramowanie do tego drugiego które jest certyfikowane przez benq i też wtedy masz dyaca. Więc lepiej wziąć nówkę.


Tak jak kolega napisał.

A ode mnie dwie rzeczy.:
Przesiadłem się dwa tygodnie temu na tego xl2540k, bo naczytałem się o tym świetnym dyac. A tak naprawdę gram bez tego, gdyż po
@ZioUkoVsky to też oczywiście zależy jaki ips. Ips ipsowi nierówny. Np. u ziomka grałem na MSI MAG251RX i smużenia nie było :)

A odpowiadając na główne pytanie, to lepiej nowka xl2540k niż używka xl2546k. Tak jak wcześniej ktoś napisał. Ten dyac programem sobie odpisalisz i kilka stówek w kieszeni zostaje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZioUkoVsky: dokładnie od dyaca mogą boleć oczy i nie wiem właśnie czy to nie od tego muszę ciągle mrugać bo mam suche. Tak samo jak ktoś wyżej pisał między 144hz a 240hz nie zobaczysz raczej żadnej różnicy. No i te monitory BenQ wg mnie nadają się tylko do CS jak ustawisz sobie dobrze kolory. Bo do używania na codzien jest beznadziejny . Katy widzenia są tragiczne.
Zainteresuj może się tym z
Aktualnie mam polecanego przez wielu asusa vg259qm na matrycy IPS ma 280hz i wszystko fajnie jednak te rozmycie przy ruszaniu jak akcja szybko sie w grze dzieje to drażni