Wpis z mikrobloga

Chodziłem do technikum cztery lata. Nic tam się ni nauczyłem w sumie. Zamiast jakiś niepotrzebnych przedmiotów Mogliby chłopów tam uczyć jakis praktycznych rzeczy np jazda autem, naprawa roweru, hydraulika, elektryka, majsterkowanie, praca z narzędziami, szpachlowanie, kładzenie płytek. Taki przedmot mógłby się nazywać wychowanie do życia w męskości.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Lepper3001: ja na szczęście dętkę w rowerze zmienię ale też byś pewnie sam zmienił , w końcu jest internet i masa poradników. Teraz to kibel mi ostatnio dokucza, bo leci ciągle małym strumyczkiem woda. Na necie muszę szukać o tym info i szukać przyczyny.
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: Większość profili technikum dziś jest guzik warte. Liczy się praca własna, pasja i ew. wyższe wykształcenie, jeśli do danego zawodu jest to niezbędne. Jednak u nas raczej problem nie tkwił w wyborze szkoły. Np. wiele normików poszło do tech-inf, tylko dlatego, że lubili grać w gierki, ale potem i tak sobie poradzili (ogólnie, nie w tej branży), bo mają tę mityczną dynaminę.
  • Odpowiedz