Wpis z mikrobloga

@Yinxol: już większość znajomych co przyjęło drugą dawkę przyznało mi rację, że poczuli się oszukani i mają to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak nie chcieli przyjąć trzeciej to zaczęli być antyszczepami xDD
  • Odpowiedz
@odyn88: wczoraj też ten cytat słyszałem podczas jazdy autem w radiu. Piękna sprawa.

Chciałbym widzieć mordy covidiotów czy tych celebrytów którzy koniecznie chceli aby sprawdzać paszporty/certyfikaty przed wejściem do knajpy czy kina. Powinno się ich teraz ładnie spisać w jednym miejscu, cała lista z cytatami ich mądrości odnośnie nakładania ograniczeń na nie zaszczepionych, albo antyszczepow po dwóch dawkach xD

@Yinxol: i bardzo dobrze. Najgorsze, że żadnych wniosków z tego nie
  • Odpowiedz
@sruba_m3 nie prawda. Środki były od początku nieproporcjonalne do poziomu zagrożenia tym wirusem. Stosowano rozwiązania bez medycznego uzasadnienia jak np. właśnie certyfikat. Jako osoba z certyfikatem siedziałem w pełnej sali kinowej... Osoby niezaszczepione miały limit. Jaki to miało sens skoro szczepionka nie chroniła mnie przed zarażeniem?

Przyjąłem dwie dawki jak jedna z pierwszych osób poniżej 30 w Polsce, z różnych względów. Trzeciej od początku nie zamierzałem. Mój certyfikat wygasł w marcu i
  • Odpowiedz
@Yinxol: nie bardzo, jestem zaszczepiony i cieszę się, że te zwariowane wynalazki idą w niepamięć. Nie lubię dyskryminacji, a covid od początku był czymś w stylu gunwo grypy, nie wiem jak Horbany i inne Fikołki by to zaklinały.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: już na początku w 2019 r. było wiadomo, ze wirus niegroźny, a zgony odnotowywano wśród geriatrii i schorowanych (tak wynikali ze statystyk z Chin potem Włoch).
Szczepionki to długi temat, najpierw miały chronić przed zachorowaniem, potem przed zarażeniem, a na końcu miały łagodzić przebieg choroby.
  • Odpowiedz
Za to wy jesteście typowymi gościami jak z tego mema I oppose the current thing i walicie konia jak to oszukaliście system.


@sruba_m3: no tak bo jak sie w jakikolwiek sposób kwestionujesz jedną rzecz która nie jest logiczna to automatycznie kwestionujesz wszystko. #!$%@?, tyle ci powiem. Ukrainie pomagam i kibicuje ale szczepionki nie wziąłem i nie wezme bo widziałem jakie to debilne. Ty nie i sobie teraz tłumacz swoje debilne wybory
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: cicho tam szurze, jeśli masz choćby CIEŃ wątpliwości co sensu szczepionek i obostrzeń przeciw SRAS-COW2 to jesteś automatycznie płaskoziemcą, katolem, ruską skarpetką i co tam jeszcze wykształceni i szanujący naukę twierdzą
  • Odpowiedz