Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie panowie, że to nie jest tak, że jeżeli jest jedno wolne miejsce to musicie ustąpić je kobiecie bo to byłoby niegrzeczne. Ustępujemy osobą starszym i chorym, a nie słyszałem, zeby bycie kobietą było jakąś jednostką chorobową. Jeżeli jest wolne miejsce i chcesz sobie usiać TO TO ZRÓB. Nawet jak przyjdzie kobieta w Twoim wieku, to nie masz obowiązku jej w niczym ustępować. Idiotyczny wymysł, który część kobiet chce kultywować, bo to ich premiuje.

#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #neuropa #4konserwy
fanmarcinamillera - Pamiętajcie panowie, że to nie jest tak, że jeżeli jest jedno wol...

źródło: comment_1650040792NchfJsNQalPt1aEMuhIs1i.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera nie. Jeździłem przez ładnych kilka lat komunikacja miejska w Krakowie a aktualnie w Warszawie.

Po za sytuacjami gdy baba jest w ciąży albo ma gowniaka lat 2, którego trudno jest utrzymać na rękach w komunikacji nie widziałem sytuacji gdy ktoś ustępuje babie.

Sam nie siadam, ale nie dlatego że zaraz wejdzie baba ale dlatego że nie lubię ustępować miejsca. Nawet ludziom starszym, bo po prostu nie lubię wchodzić w jakieś głębsze
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: to ty mało widziałaś albo nie jeździłaś pociągami którymi licealiści wracają do domów,
tam to nagminnie spermiarze którzy za rękę nie trzymali ustępują lasce w marzeniu o miłości
  • Odpowiedz
duża część mężczyzn nie siada nawet tylko stoi, bo wie, że zaraz może wejść kobieta


@fanmarcinamillera: chyba możesz być niebezpieczny dla społeczeństwa z takimi wnioskami. Częstwo w ogóle nie siadałem w metrze/autobusie bo zwyczajnie mnie dupa bolała po całym dniu siedzenia w biurze.
  • Odpowiedz
Taaa oczywiście baba to musiała napisać „NIE MA PROBLEMY PRZECIEŻ JA NIC NIE WIDZE”


@fanmarcinamillera: nie wiem co ma do tego moja płeć, aktualnie w Polsce zwyczaj który opisałeś praktycznie nie istnieje, więc boldupisz o problem, którego nie ma
  • Odpowiedz