Wpis z mikrobloga

W sumie beke mam z tzw "skranej prawicy" ktora obecnie drze #!$%@? o uleglosci czy pluciu na bohaterow narodowych. Oczywiscie uwazam ze ci ludzie ze skrajna prawica raczej nie ma ja duzo wspolnego, ilosc ludzi ktorzy wycierpieli na przestrzenii wiekow przez rosjan jest ogromna i powinnismy pamietach o tych ofiarach. Nic nie naprawi szkod jakie ruskie i sowieci wyrzadzili polsce ale mozemy zadbac o to zeby rosja jeszcze dlugo lizala rany po obecnej wojnie. W interesie prawicy powinno byc pomoc ukrainie zeby mogla jak najszybciej wygrac i zadac jak najwiecej ran rosji a mozemy to robic poprzez wysylanie tam ochotnikow, wysylanie bronii, pomoc ukrainskiej sprawie na arenie miedzynarodowej, uwalanie ruskiej gospodarki oraz wlasnie pomoc uchodzca zeby ukraincy wiedzieli ze ich najwrazliwsi sa bezpieczni i moga skupic sie na gruzowaniu.
#ukraina #4konserwy #takaprawda
  • 8
@Leniek: "prawka" bo taki Anders nie mial problemu zeby pogadac z dowodca 1 ukrainskiej armii i zapewnic im ochrone przed sowieckim okupantem oraz zadbac zeby nie-zsowieszczona kultura ukrainska przetrwala, mimo ze byl wolyn, mimo ze 1 ukrainska armia byla utworzona z ss-galizein ktore w tamtym czasie moglo byc oskarzane o zbrodnie wojenne(chociaz teraz wiemy sporo to tylko mem a nie prawda).
@zero_dwa: Kacapie wstan, zesrales sie. Nie mowimy tutaj o afganistanie czy syrii tylko o konflikcie zaraz obok gdzie ukraina walczy z krajem ktory mozna uznac za seryjnego gwalciciela polskiego narodu. Polska jest idealnym polem bitwy i kazdy sojusz rusko niemiecki konczyl sie zaglada panstwa polskiego. W obecnej sytuacji polska jest bezpieczna kiedy ma sojusz z niemcami i kacapy maja buta na mordzie. W tym konflikcie to neutralne moga byc francja czy
@zero_dwa: A co do jechania, wlasnie dlatego ze ukraina walczy ja ani taki potencjalny konspirator kacapski jak ty nie musi walczyc a co do wsparcia to juz przelalem pare tysiecy na wojsko ukrainskie i jak bedzie trzeba to dorzuce na termowizje dla azowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)