Wpis z mikrobloga

@D1STR0Y: że się średnio 3,4 osoby zagubią na twitchu

@KierownikuPoratuj2zl
Średnio 3.4 osoby zostają na dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)
A Tobie zostaje tylko hejt.

@rastowy wymagane na partnera 75 osób a masz 3.4 ¯\(ツ)/¯


@D1STR0Y
Nie zależy mi narazie na partnerstwie twitcha.
Niektórzy celebrują milion widzów, mnie cieszy już nawet taka ilość jaką aktualnie wykręca mój kanał.
Od czegoś trzeba zaczynać ¯_(ツ)_/¯

Dla mnie to powód
@nerana112 pracuje na etacie normalnie, Twitch to nie forma pracy. Robię to bo lubię gry. A że pozwalają mi warunki streamowac, czyli dzielić się przeżyciami czy samą grą z ludźmi to wykorzystuje to. Lubię interakcję z widzami (nawet jeśli jest ich 1-2 na kanale)
Gra się wtedy jeszcze fajniej :)
A dostawać pieniądze za coś co po prostu daje mi przyjemność i radość to jeszcze większy fun.
Nawet gdybym mial 2zł zarobione
@Czekoladowymisio dla Ciebie coś takiego to praca, dla mnie przyjemność.
Kulczyk też zaczynał od ulotek ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i cringe czy nie cringe, mało obchodzi mnie czyjeś zdanie w tej kwestii. Dla mnie to już coś i fajnie się tym pochwalić.
@rastowy o cię panie.. totalnie nie znam twitcha i zapytałem czym się chwalisz bo mnie zaciekawił post a ty wyjeżdżasz że Cie Hejtuje. Ok nie mam pytań. Nie wiem jak dasz radę ja będziesz mial więcej widzów.
@rastowy: nikt ci w komentarzach nie pogratulowal, nikt sie nie cieszy z tobą twoim "sukcesem", w sensie rozumiem że mozna odczuwać wewnetrzna satysfakcję z takich drobnostek, ale nie czujesz że "chwalenie sie" czyms takim z innymi jest dziwne?
@D1STR0Y widocznie źle zrozumiałem treść Twojego komentarza ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale wszystko ładnie na screenie opisane jest. Ilość widzów średnio / przyrost obserwujących dokładnie.
Jeśli bez żadnego podtekstu pytałeś to zwracam honor.